BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Yeni Başkan Doğan

Buca Belediyesi Yüzme Havuzu’nda yapılan olağanüstü kongrede son gülen Ahmet Doğan oldu…

Bucaspor’un yeni başkanı Ahmet Doğan oldu. Buca Belediyesi Yüzme Havuzu’nda yapılan ve iki liste halinde gidilen genel kurulda Ahmet Doğan ile İhsan Bozkurt’un listeleri yarıştı. 163 kongre üyesinin katıldığı olağanüstü kongrede 153 kişi oy kullanırken Ahmet Doğan’a 107, İhsan Bozkurt’a ise 45 oy çıktı.

Bir oy ise geçersiz sayıldı. Eski başkan Çetin Kayışlı dönemine ait harcamalar da ibra edildi.Kulübün mevcut borcunun 23 milyon 589 bin lira olduğu açıklandı. Yeni yönetimin mali kongreye gitmemesi için de tahmini bütçenin 7 milyon lira olacağı belirtildi. Kongrede üye sayısı da düşürüldü. Daha önce 23 kişiden oluşan yönetim kurulu sayısı 17’ye indirildi.Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, kongrede kazananın Bucaspor olduğunu ifade etti. Yeni başkan Ahmet Doğan ise başarı sözü verdi.

İşte Buca’nın yeni yönetimi

Bucaspor’un yapılan olağanüstü kongresinde göreve gelen başkan Ahmet Doğan’ın yönetimi şu isimlerden oluştu: İrfan Bal, Fevzi Özer, Hakan Özdem, Serkan Altunsulu, Önder Akhan, Kemal Acar, Ömer Keskin, Doğan Sarıkaya, Murat Özkökoğlu, Ümit Albay, Mehmet Peker, Serdar Deniz, Cem Şendil, Ali Doğan, Ümit Türkmen, Rıfat Doğan.

Akademi önerge verdi

Bucaspor Futbol Akademisi Başkanı Adnan Dolma ile bazı yönetim kurulu üyeleri, akademinin gelirlerinin üst yapı tarafından kesilmesi üzerine divan kuruluna bir önerge verdi. Bucaspor ile altyapı arasında bir sözleşme imzalanarak kulüp binasının önündeki halı sahalar ile kafeden gelen kira gelirlerinin altyapıya verilmesi istendi. Yapılan oylamada 68 ret oyu çıkınca altyapı başkanı Adnan Dolma söz aldı. Bu maddenin kabul edilmemesiyle akademinin yok olduğunu belirten Adnan Dolma, “Kalbi olmayan bir Bucaspor nasıl yaşayacak” dedi.

Kaynak: YeniAsır

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir