BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Yen Tuzla’yı Kal Ligde

İstanbul ekibi Tuzlaspor’un 1 puan önünde son 7 haftaya giren Bucaspor, maçı kazanması halinde kümede kalışını yüzde 80 ilan edecek. Aksi halde kritik bir sürece girecek. Bucaspor’u zorlu deplasmanda taraftarı tam destek olarak kazanmasına destek sağlayacak…

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta Tuzlaspor ile kümede kalma yolunda çok önemli bir maça çıkacak olan Bucaspor’da taraftarlar deplasmandaki maça çıkarma yapacak. Sarı-lacivertliler bu konuda organizasyon yaparken, İzmir’in dışında İstanbul’da bulunan Bucalı taraftarlar da maça ilgi gösterecek.

İstanbul ekibinin 1 puan önünde son 7 haftaya giren Bucaspor, maçı kazanması halinde kümede kalışını yüzde 80 ilan edecek. Aksi halde kritik bir sürece girecek.

Bir yorum

 1. ebrar ebrar

  23 Mart 2018 at 10:21

  Tuzla ve bodrum kocaeliyle oynayacak 3 puan ceplerinde tuzlaya bodruma yenil düşersin hesap ortada. Yüzde seksen mi neyin yüzdesi. bu takımda prim ödeme yok maç başı ödeme yok yemek yok. bu takımda takım yok. sadece boyun eğen bireyler var. Kulüp desen neyin kulübü acaba. yönetimde olan başka yönetenler başka. Kuruluş gününü unutan yemek verip borç öder mi?
  Son olarak nerede bu yemek hadi davetiye alalım. ne kadar ücreti nerede ne zaman ?
  Bu arada yemek düzenleyerek bağış toplamak yardım istemek izne tabi. deveye sormuşlar misali nereniz doğru ve kanuna uygun. Nasıl olsa Yönetim Kurulu ceza alacak. Boş ver. Bucaspor düzgün yönetilmiş kimin umrunda önemli olan cepler sağ olsun. inanmayan için link
  https://www.dernekler.gov.tr/tr/AnasayfaLinkler/sss/yardim-toplama2.aspx
  3 numaralı başlık

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir