BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Vah Bucaspor Vah!

Pazartesi borç yüzünden elektriği kesilen Kaynaklar Tesisleri, başkan adayı Ahmet Doğan’ın devreye girip 17 bin 500 liralık taksidi ödemesiyle tekrar aydınlığa kavuştu. Ancak elektrik firması yetkilileri, dün ödemenin eksik yapıldığı gerekçesiyle bir kez daha sayacı mühürledi…

Bucaspor’da olaysız gün geçmiyor. Geçtiğimiz pazartesi 357 bin lira tutarındaki 10 aylık elektrik borcunun taksitlerini aksattığı gerekçesiyle elektrikleri kesilen ve bu yüzden futbolcuların antrenman yapamadığı Bucaspor, dün aynı şeyi bir kez daha yaşadı. Oysa elektriklerin kesilmesi üzerine, başkan adayı Ahmet Doğan devreye girmiş ve 17 bin 500 liralık ödemeyi yaparak, Kaynaklar Tesisleri’nin yeniden aydınlığa kavuşmasını sağlamıştı. Ancak dün elektrik firması yetkilileri tekrar tesislerin kapısına dayandı. Gediz AŞ görevlileri, elektrikleri borç yüzünden keseceklerini bildirdi. Bunun üzerine tesis çalışanları, bir gün önce yapılan 17 bin 500 liralık ödemenin makbuzunu gösterdi. Ancak firma yetkilileri ödemenin eksik yapıldığını belirterek, Kaynaklar Tesisleri’nin elektriğinin Bornova merkez ve Kaynaklar’daki trafodan kesildiğini bildirdi. Bucaspor 3. kez karanlıkta kaldı. Bucasporlu futbolcular dünkü antrenmandan sonra, elektrikler olmadığı için duş yapamadan tesislerden ayrıldı.

Bucaspor’un başına gelmeyen kalmadı.

Borç yüzünden 3 puanı silinen Fırtına’da futbolcular idman boykotu yaptı. Bunun üzerine saldırıya uğrayan oyuncular tehdit aldıkları gerekçesiyle emniyete başvurdu. Mahkemenin kongresini iptal ettiği Buca, tesislerde sürekli elektrik ve erzak problemi yaşıyor.

Kaynak: YeniAsır

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir