BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Vah Bucaspor Vah !

İzmir’in 89 yıllık köklü kulübünün borç yüzünden başına gelmedik kalmadı…

Ekonomik krizin tavan yaptığı Bucaspor’da futbolcular şimdi de karanlıkta kaldı. Yönetim, Kaynaklar’daki tesislerin 8 aylık elektrik borcu olan toplam 244 bin 468 lirayı ödeyemeyince Gediz Elektrik A.Ş. yetkilileri şalteri indirdi. Geçen Haziran ayından bu yana geçen süreçte faturaların ödenmemesi üzerine Gediz Elektrik yetkilileri elektriği kesmek için üst üste üç gün boyunca Kaynaklar’daki tesislere gelip, gitti.

Soğuk suyla duş

Ancak dün tesislere son kez gelen yetkililer, borcun bir türlü ödenmemesi üzerine elektriği kesti. Karagümrükspor maçının hazırlıklarını sürdüren Bucaspor’da saat 13.00’te başlaması gereken idman da bir saat ileriye alındı. Bucaspor’un derdi sadece elektrik kesintisiyle bitmedi. İzmir ekibinde ısınmak için alınan kömür de yetmeyince yeni bir kriz de yaşandı. İki günde bir alınan kömürlerin alınamaması üzerine futbolcular duş alamadı, soğukta kaldı .

Kalacak otel arandı

Bucaspor’da 4-0’lık Fethiyespor yenilgisi öncesi de şok gelişme yaşandı. Tesislerde sıcak su olmamasından dolayı soğuk suyla yıkanmak zorunda kalan bazı futbocular gribal enfeksiyona yakalandı. Alpay Aldemir, Mehmet İncebacak, Hasan Kaşıkara, İbrahim Şirin, Emre Özkan ve Onur Alkan’ın serumla tedavi altına alındığı ifade edildi. Elektriğin kesilmesi ve soğuk havanın etkisini sürdürmesi üzerine tesislerde kalan bazı futbolcularla teknik heyetin barınması için de dün otel arandı.

Kaynak: Yeni Asır / Şerafettin ÇIRACI

Bir yorum

  1. Bucali

    5 Şubat 2017 at 22:06

    Birtane adam gibi adam da yokmu arkadaş şu izmirde BUCASPOR’a sahip çıkacak!

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir