BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Taraftar ‘Tek Tribün’ İstiyor

BucasporFan Facebook sayfamızda, eski stada dönüşle ilgili sorduğumuz soruya 70’in üzerinde cevap gönderen taraftarımıza teşekkür ederiz. İşte cevaplar sonucu çıkan analiz sizlerle…

Gelecek haftalarda rakiplerimize daha sıkı baskı kurmak ve tüm taraftarlarımızın bir arada olarak birlik beraberlik adına sinerji yakalaması için sosyal medyada bazı taraftarlarımızdan “Maçlarımızı Eski Buca İlçe Stadı’nda oynamalıyız” şeklinde mesajlar almaktayız.  Sizin düşünceniz nedir? Küme düşme potasından uzaklaşmak için bu durum yararlı olur mu?” sorusuna 70’in üzerinde cevap veren taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz.

Cevapların genel olarak incelenmesi sonucu çıkan sonuç; bir kısım taraftarımız Eski Stat’ta tek tribün şeklinde birleşmeden yana iken daha gerçekçi bir yaklaşımla cevap veren bazı taraftarlarımız ise Buca Arena Stadı’nda tüm taraftar gruplarının tek tribünde birleşmesi gerektiğine değindiler.

Kısacası verilen Eski Stat önerisinin birleşmek ve tek çatı altında daha güçlü olmak amacıyla olduğunu hatırlatan taraftarlarımız, Buca Arena Stadı’nda da bunun olabileceğini söyleyerek;gücün bölünmeden takıma destek olunması gerektiğini tüm taraftar gruplarının anlamasının gerekliliğini dile getirdiler.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir