BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Sümbül; Bucaspor Düşmeyecek

Eyüpspor’u yenerek ligde kalma yolunda büyük bir adım atan Bucaspor’da teknik direktör Sümbül, iddialı konuşarak “ligden düşmeyeceğiz” dedi…

Eyüpspor’u 3-2 yenerek nefes alan Bucaspor’da yüzler gülmeye başladı. Teknik direktör Aytekin Sümbül, 9 puanlık bir maçı kazandıklarını belirterek, “Maçı kaybetseydik sıkıntı daha da büyüyecekti. Tuzlaspor ve Bodrumspor’la kümede kalma mücadelesi verirken, Eyüspor’u da aşağıya çektik” dedi.

Göreve geldiğinden bu yana inançlarını hiç yitirmediklerini ifade eden Sümbül, “12 futbolcusunu kaybetmiş bir Bucaspor, Eyüpspor karşısında müthiş bir inanç ve mücadele örneği gösterdi. Çünkü kaliteli gençlere sahibiz. Bu takım kümede kalacak. Korkumuz yok” dedi.

Bu arada Bucaspor’da sarı kart gören Emre Özkan ile Emre Toraman cezalı duruma düşerken Eyüp maçında omzu çıkan Ömer’in durumunun hafta içindeki kontrollerde belli olacağı öğrenildi.

ZAFERİN ŞİFRESİ

Bucaspor’un son üç yıldır kümede kalma savaşı verdiğini, ancak bu sezon aynı sıkıntıları yaşamayacaklarını söyleyen teknik direktör Aytekin Sümbül, “Oyuncularıma, “Bugüne kadar herkes birileri için oynadı. Artık kendiniz ve birbiriniz için oynayın dedim. Başarılı olduk” dedi.

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir