BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Sesleniyoruz !

Bucalı işadamlarına, sivil toplum kuruluşlarına, #CumhuriyetHalkPartisi, #AKParti, #MilliyetçiHareketPartisi ilçe başkanlıklarına, #BEGOS’a, #BucaOtokent’e, tüm esnaflara; SESLENİYORUZ! İlçemizin gururu Bucaspor zor günler geçirmekte…

Süper Lig’e çıkarken ve Süper Lig’de oynarken hepiniz #Bucaspor’a başarılar vs. pankartlar astınız.İyi günde varsınız da kötü günde niye yanımızda değilsiniz?

Bu kulüp Buca’da yaşayan 650.000 kişinin her birine aittir.Herkesin bu kulüp için bir sorumluluğu vardır.Sizlerden istediğimiz gelirinizin tümünü Bucaspor’a yatırmanız değil!

Buca’da iş yapan tüm şirketler, esnaflar aylık gelirinin %1’ini koysa şuan çok farklı durumdaydık!Bucaspor sizlerin sayesinde ayağa kalkacak, Bucaspor ayağa kalkınca sizin reklamınız tüm Türkiye’de yapılacak.

Bunu unutmayın! Buca Arena Stadyumu’nun reklam panolarında bir tane şirket adı yok.Rulopanlar bomboş.Büyük şirketler buralara reklam vererek Bucaspor’umuza gelir kapısı yaratabilir.Diğer şirketler ve esnaflarımız belirli yerlerde(örneğin internet sitesinde reklam) reklamlar vererek Bucaspor’a gelir kapısı yaratabilir.En azından bu sezonun bitimine kadar kulübün ihtiyaçlarına tüm Buca yardımcı olmalıdır.Zor günler geçiren kulübümüzü hep beraber kol kola, omuz omuza ayağa kaldıracağız.

UYAN ARTIK BUCA, BAŞKA BUCASPOR YOK!

~ #BucasporFan Yönetimi ~

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir