BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Şark Kurnazlığı Yapmayın !

FB_IMG_1438678424337Bundan yaklaşık 2 hafta önce Çağlar ve Batuhan satılacak diye medyada haberler çıkmış, gösterdiğimiz tepki üzerine geri adım atılmıştı. Ancak görüyoruz ki madem siz böyle diyorsunuz bizde kiralama yoluna gideriz dediniz. Bunu da masum bir şeymiş gibi lanse etmeye çalıştınız. Fakat bu, Bucaspor’umuza yapılan ihanetin farklı bir versiyonudur…!

Kaleci Ömer, sakatlandı diyelim onun yerine geçecek Mert kalede ne kadar güven verebilecek? Yaptığı başarılı hareketleri sahiplenirken, hataları da kabul edebilecek misiniz? Biz Mert kardeşimize sonuna kadar güveniyoruz fakat profesyonel ligde deneyimi bu kritik dönemde azdır. Burada sizin yaptığınız Çağlar’ı 500 bin TL’ye Elazığspor’a kiralayarak kumar oynamaktır.

Seçim öncesi yapılmaması gereken hareketler ile bizleri art niyet aramaya iten davranışlarda bulunuyorsunuz. Transfer yasağı varken olmayacak bir hamlede bulunuldu. Seçimi siz, mevcut yönetim kazandı diyelim demek ki daha beterlerine de bu hamleler karşısında hazırlıklı olmalıyız..

Gördüğümüz o ki kişisel çıkar ve menfaatler uğruna Bucaspor’umuz harcanmaktadır. Biz her zaman doğruya doğru yanlışa yanlış deriz. Bu yapılan hareket ise 11 Ağustos’daki kongre öncesi kocaman bir YANLIŞTIR !

– BucasporFan Yönetimi –

Şarkı Kurnazlığı Ne Demek; Başkalarını yanıltarak, belli etmeden kandırarak istediğini elde etmek…

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir