BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Sait Demir; “Piriştina ve BFC, Bizi Kongre Yapmaya Zorlayamaz!”

sait-demir-bucasporBucaspor’umuz da Basın Sözcüsü Sait Demir, hiçbir gücün yönetimi zorla kongre yapmaya zorlayamayacağını söyledi…

Buca Belediye Başkan Levent Piriştina ve taraftarların genel kurula gidilmesi için yaptığı çağrıları değerlendiren Sait Demir, “Başkanımız Çetin Kayışlı, yurtdışından döndükten sonra konuyu masaya yatıracağız. Ancak burada seçilmiş bir yönetim var. Baskıyla bize kimse olağanüstü genel kurul kararı aldıramaz. Birilerinin itmesiyle hareket etmeyiz, bizim de bir onurumuz var” dedi.

“Görevimizin başındayız ve layıkıyla yapıyoruz” diyen Sait Demir, “Herkesin keyfine göre adım atmayız. Başkanlığa aday biri varsa hemen açıklasın. O zaman güven tazelemek için seçime gideriz. Bucaspor’a kimse dışarıdan katkı sağlamadı, sadece yönetimin gayretleri söz konusu oldu. Kimseden korkumuz yok, kongreye gitsek bile yine kazanırız” diye konuştu. Oyuncu satışının gündemlerinde yer almadığını belirten Sait Demir, teknik direktörleri Levent Eriş’le de anlaşmak üzere olduklarını sözlerine ekledi.

Kaynak:Haberler.Com

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir