BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Piriştina’dan Bucaspor’a Prim Dopingi

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, hafta sonunda Bodrum deplasmanına çıkacak Bucaspor’lu futbolculara sürpriz ziyaret yaparak moral verdi ve primlerini dağıttı. Futbolculara seslenen Başkan Piriştina “ Kazanacağınıza inanıyorum, sonuna kadar yanınızdayız ” diyerek sarı lacivertli topçulara destek verdi…

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Bucaspor Kulübü Başkanı Ahmet Doğan ve kulüp yöneticileri, hafta sonunda lig takviminin en kritik maçlarından birine hazırlanan Bucaspor’un futbolcularına sürpriz ziyarette bulunarak primlerini dağıttı ve moral verdi.

Bodrum deplasmanı öncesi Kaynaklar  Tesisleri’nde son antrenmanlarını yapan Bucasporlu futbolcularla yemek yiyip, sohbet eden Başkan Piriştina, futbolculardan 3 puan sözü aldı. Kayıp yaşamak istemediklerini belirten Başkan Piriştina,“ Bu yemekle moralimizi yükselttik. Belki bir iki hafta aksilik oldu ama bugün moralimiz, taraftarımız, inancımız herkesten iyi, yüreğimiz ve inancımız kuvvetli. Pazar günü hepimiz oradayız. İnşallah Pazar akşamı Bucamıza şarkılar, türküler söyleyerek döneceğiz. Kazanacağımıza inanıyorum” ifadeleriyle futbolculara seslendi.

Kaynak: Buca.Bel.Tr

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.