BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Neler Oluyor ?

3.Lig 3.Grup 2018-19 sezonunda tamamı altyapı oluşan bir kadro ile sahaya çıkan Bucaspor’umuza sosyal medyada yapılan eleştiriler düşündürücü ve yersizdir. Tüm taraftarlarımız gelişmelere yapıcı yaklaşmalı, topçularımıza sahip çıkmalıdır. Herkesin okuması gereken bir yazı sizlerle…

Takım bugün 2-0 önde olduğu maçta 2-2 berabere kaldı.Maçtan sonra baya bir kişi gelmiş kulübün sosyal medya adreslerinde Hasan Kaşıkara’ya Yunus Emre Kar’a ve tüm takıma hakarete varan yorumlar ediyor.Hasan Kaşıkara-Saruhan Fındıkçı olayında Hasan’ı suçlu bulan var. Kafayı mı yediniz siz? Saruhan boş beleş yere birilerinin egoları yüzünden kadro dışı kalmadı.SARUHAN TAKIM ARKADAŞINA SALDIRARAK BURNUNU KIRDI! Koca yaz döneminde takımla antrenmana çıkmadı. Her maç herkes ”Saruhan nerde? Saruhan niye oynamıyor?”’ diye yazıyor.3 ay antrenman yapmayan oyuncunun bir anda takıma monte edilmesi doğru olur mu? Haberlerden öğrenebildiğimiz kadarıyla Saruhan Fındıkçı yönetim, teknik ekip, futbolcular ve Hasan Kaşıkara tarafından affedildi ve tesiste bireysel antrenmanlarını yapmaya başladı.Kısa süre içinde takımla antrenman yapmaya da başlayacak gibi. Takımın canavar gibi olduğunu hepimiz Erzincan maçında gördük. Şunu da aklınızdan çıkarmayın şuan oynayan çocukların çoğu daha ilk defa profesyonel maçlarda forma giydi! Bu çocuklar hırslarına, hızlarına, bitmek bilmeyen enerjilerine tecrübe kattıklarında asıl Bucaspor’u izleyeceksiniz.Cizre deplasmanı hiçbir takım için kolay değildir.Geçen sezon play-off’u son maçta kaçıran bir takımla oynadık.İlk yarıda 4-0 bitirebileceğimiz maçı tecrübe eksikliğinden dolayı 2-0 kapatabildik. Kaçınız son 4 yılda böyle saldıran böyle enerjik bir Bucaspor gördünüz sahada? İkinci yarı oyuncuların oyundan düşmesi tabi ki bizi üzdü.Bunda etkili olan da rakip taraftarın ve futbolcuların kışkırtmaları oldu.

UNUTMAYIN! YAŞ ORTALAMAMIZ 18-19!

Bu oyuncular Bucaspor taraftarının desteğini arkalarına aldıklarında çok daha saldırgan ve çok daha galibiyete dönük oyun oynayacaklardır.Bizim yapmamız gereken bu oyunculara hakaret etmek, aşağılamak değil ne olursa olsun destek çıkmaktır. Geçen sezon bizim durumumuzdaki Erciyesspor’a bakın.Gelenden geçenden 9-10 tane gol yiyen bir takımdı. Aramızdaki fark bizim alt yapımız çok daha sağlamdı ve sahaya çıkan oyuncular da bunu kanıtlamaya devam ediyor. Bu oyuncular bizim canımız. Bu oyuncular bizim göz bebeğimiz. Hocamız da bu oyuncuları yaklaşık 14-15 yaşlarından beri tanıyor. Bucaspor taraftarının yapması gereken hocaya, takıma, oyunculara hakaret etmek, moral bozmak değil; bu oyunculara karşı sabır göstermektir, ne olursa olsun destek vermektir. UNUTMA! Senin sosyal medyada yazdığın her hakaret oyuncular tarafından ister istemez okunuyor ve psikolojilerine direkt olarak etki ediyor. Ayrıca ”bazı 15-16 yaşındaki şahıslar” kendilerini kulübün sahibi gibi görüp içeriğini bilmediği her olaya yorum yapmasın, müdahale etmesin. Cizre maçı son olsun, bundan sonra tüm taraftarlarımız biraz daha dikkatli olsun. Bu oyuncular bizim öz evlatlarımız!

BucasporFan

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir