BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Mevcut Yönetimden, Futbolculara; Araba Verelim Bucaspor’da Kalın

bucaspor - arabaMaddi sorunlar nedeniyle alacaklarını tahsil edemeyen 11 futbolcusu Futbol Federasyonu’na başvuran 2’nci Lig Kırmızı Grup ekibi Bucaspor’umuz da mevcut yönetim, takımda tutmak istediği Erkan, Ferhat, Emre ve Batuhan’dan indirim talep etti ve araba teklifinde bulundu…

Erkan’a geçen sezonda da kalan alacaklarıyla birlikte 430 bin, Ferhat’a 160 bin, Emre’ye 150 bin ve Batuhan’a da 70 bin TL borcu bulunan sarı lacivertli takımın Sportif Direktörü Yılmaz Özlem, futbolcularla masaya oturdu. Teknik direktör Suat Kaya’nın mutlaka yola devam edilmesini istediği oyuncularla ilk görüşmelerin olumsuz sonuçlandığı belirtildi. Futbolculara araba teklif edildiği ancak yine de anlaşma sağlanmadığı kaydedildi.

Perşembe gününe kadar paraları yatırılmadığı takdirde serbest kalacak olan futbolcularla bir kez daha konuşulacağı belirtildi. Başkan Çetin Kayışlı, geçen sezon da aynı sorunları yaşadıklarını söyledi. Ancak karşılıklı fedakarlık yaparak yerli futbolcuların takımda kaldığını hatırlatan Başkan Kayışlı, “Bucaspor’da kimsenin hakkı kalmaz. Hem Yılmaz Özlem hem de Suat Kaya’nın görüşmeleri devam ediyor” diye konuştu.

Sarı lacivertli takımda şu ana kadar Berkin ve Melih dışında ayrılan olmadı.

Kaynak: Haberler.Com

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir