BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Mehmet Başkan’dan Mesaj Var !

Mehmet Başkan'dan Mesaj Var ! - Bucaspor1928 Bucaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Aydın, sarı-lacivertli tribünlerimize yönelik Manisaspor maçı için önemli çağrılarda bulundu… Mehmet Başkan’dan Mesaj Var !

Değerli Renktaşlarım;  Mehmet Başkan’dan Mesaj Var !

Zor dönemler yaşadığımız bugünlerde birlik, beraberlik parolasıyla çıktığımız bu yolda gözle görülür şekilde yol katettik.

Göreve geldiğim günden itibaren birlik beraberlik vurgusu yaparak yapıcı oldum ve olmaya da devam edeceğim! Yeniden yapılanmaya gittiğimiz bu süreçte kısa sürede derneğimizi kurarak, yeni dernek yönetimi ile projeler üretmekteyiz. Şu an bir kısmı yansımasa da gelecek sezon meyvelerini alacağımız aşikardır. Bunu hep beraber göreceğiz. Zaman kavramının ilaç olduğunu düşünerek, her şeyi zamana yaymaktayız.

Bu satırları kurmamın sebebi tribünlerimize ayrım sokmak isteyen zihniyetten dolayıdır. 5 parmağın 5ini geçmeyecek kişilerin tribün mezhepçiliği yapmasını şaşkınlıkla izlemekteyim. Bu kişiler, Maraton veya Kapalı tribününden ayrılıp başka bir tribüne geçtiği zaman ortalığı karıştırırcasına gözlerini körertmişlerdir. Şahsım adına görevde olduğum süre içerisinde hiç bir zaman tribün mezhepçiliği yapmadım ve yapmayacağım! Herkes dilediği tribünde olabilir, amaç sadece Bucaspor olmak şartıyla destekleyebilir. Yalnız! İsmini vermek istemediğim x şahıslar gözüme batmakta ve sinirleri hat safaya çıkarmaktadır.

Çıktığımız bu yolda meyve veren ağaç taşlanır sözünü de unutmayarak, bazı “kendini bilmezlerin” her konuda muhalefet olacağını da biliyordum. Facebook ortamında tribüncülüğü kovalayan, etiket! peşinde olan “kendini bilmezler” sanal ortamda her şeyi konuşarak kaos ortamı yaratmaktadır. Gölgesinden korkacak olan bu kişiler, sinek vızıltısı gibi sadece rahatsız etmekte. Bu kişileri şahsım olarak tespit ediyor, en kısa zamanda sert uyarıda bulunacağımı beyan ediyorum.

Son olarak; Sizlerden istediğim, benimle bu yola baş koyan kardeşlerimin bu kişilere itibar etmemesi ve muhatap olunmamasını sizlerden temenni ediyorum.

Ayrıca deplasmanda GBB takımı ile oynayacak BUCASPOR’UMUZA başarılar diliyorum. Manisaspor maçında herkesi Buca Arena’ya bekliyorum kurtuluşun reçetesi bizde hep beraber bu takımı hak ettiği yerlere ulaştıracağız.

Saygılarımla;
BucaFanClub
1928 Bucaspor Taraftarlar Derneği Başkan’ı
Mehmet Aydın

BucaFanClub Resmi Facebook Sayfasını Beğenmek İçin TIKLAYINIZ

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.