BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Kral Yıldıray’dan Bucaspor’a Garanti!

Kariyerinde 3 gol krallığı bulunan Bucaspor’un yeni forveti Yıldıray Koçal, atacağı gollerle sarı lacivertli takıma ligde tutma yarışında yardımcı olacağını söyledi…

Ara transfer döneminin son saatlerinde yasağı kaldırarak 10 takviye birden yapan Bucaspor, özellikle Yıldıray Koçal takviyesiyle turnayı gözünden vurdu. Alt liglerin aranan forvetlerinden biri olan, kariyerinde Keçiörengücü’nde 3 kez gol krallığı yaşayan Yıldıray Koçal’ı renklerine bağlayan sarı lacivertliler, kümede kalma yolunda dev bir adım attı. 1990 doğumlu futbolcu atacağı gollerle sarı lacivertli takımın ligde kalmasına yardımcı olmak istediği dile getirdi. Transfer döneminin bitmesine saatler kala Bucaspor’la anlaştığını ifade eden Yıldıray, “Ligin ilk devresini Pendikspor’da geçirdim. İstanbul kulübünde maddi sorunlar yaşandı ve ayrılmak zorunda kaldım. Aslında sezon sonunu kadar 3 ay oynamama kararı almıştı. Transferin son saatlerinde Bucaspor’dan teklif geldi. Öğleden sonra 4-5 sıralarında kulüple temasa geçtik ve el sıkıştık. Buca gibi büyük bir camiayı reddedemedim. Şu an İzmir’de olduğumdan dolayı mutluyum.

4. İzmir macerası

Altınordu, Altay ve Menemen kariyerimden sonra yeniden bu şehirdeyim ve yabancılık hissetmiyorum. Hedefimiz ligde kalmak. Takımıma katkı sağlamak için elimizden geleni yapacağız” dedi. Kendilerinden beklentinin bir hayli büyük olduğunu ifade eden Yıldıray Koçal, “Biz bu baskıyı kaldıracak karakterdeyiz. Benimle birlikte yeni transferler Erhan Kurt, Muhammed Akyıldız, Fatih Ariman gibi deneyimli isimler genç ağırlıklı takımımızı yönlendirmeye çalışıyoruz. Ayrıca takıma yeniden dönen ve bu camiayi bilen Kemal Mert, İbrahim Şirin ve Bedirhan Artuç bize büyük katkı verecektir. Hedefim ilk önce bu kulübü ligde tutmak. Umarım bize inananlar ve güvenenleri mahçup etmeyeceğiz” cümlelerini kullandı.

Kaynak: 9 Eylül Gazetesi | Levent Arıöz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.