BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Kızılkaya; Bucaspor’da Ahım Var

Bucaspor’un eski futbolcusu Veli Kızılkaya, transferin önünün açılması için muvafakatname vermeyeceğini söyledi. Kızılkaya; “Annem ağırlaşınca Kütahya’ya acilen gittim. Ahmet Doğan ve yönetiminden, annemin hastane masraflarını karşılamak için alacağımı istedim. 1 hafta telefon telefonuma çıkmadılar. Annem vefat etti bir yönetici cenazeye gelmedi. Ahmet Doğan’a hakkımı helal etmiyorum” dedi…

TFF 3. Lig 3. Grup’ta kümede kalmanın hesaplarını yapan Bucaspor’da Cihan Aktaş başkanlığındaki yönetim transferin önünü açmaya çalışırken, alacağı olan 3 futbolcudan biri olan ve muvafakatname vermeyen Veli Kızılkaya, sarı-lacivertlileri bombaladı. Önceki sezon İzmir ekibinde oynayan ve faizler hariç 180 bin TL alacağı bulunan Veli, eski başkan Ahmet Doğan’ı topa tuttu. Bucaspor’a ahının olduğunu belirten ve şu an Adanaspor’da forma giyen Veli Kızılkaya, “Bucaspor’a Şanlıurfa’dan gelirken sakattım. Takımı kümede tutabilmek için sakatlığımı hiçe sayarak gece gündüz idman yaptım. Ahmet Doğan yönetimi bize para vermedi. Vefat eden annemin hastane masraflarını karşılamak için kendisinden hak ettiğim paramı istedim.

Önce vereceklerini söylediler. Annemin durumu ağırlaşınca Kütahya’ya gittim. Ancak bir kuruş bile göndermediler. 1 hafta boyunca da telefonuma çıkmadılar. Annem vefat etti. O kötü ruh haliyle müsabakaya çıkarken hiç bir yöneticimiz cenazeye gelmediği gibi başsağlığı da dilemedi. Hakkımı helal etmiyorum” dedi.

HIRSIZLIK YAPMADIM Kİ!

Yeni başkan Cihan Aktaş’ın imza vermesi için kendisini aradığını belirten Veli Kızılkaya şöyle konuştu:

“Aktaş’a para vermeden bu iş olmaz dedim. Çünkü kulüpten hırsızlık yapmadım. Sadece alın terimin karşılığını istedim. Ardından sosyal medyada taraftarlar linç girişiminde bulundu. Alacağımın bir kısmını ödemedikleri sürece muvafakatname vermeyeceğim.”

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir