BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Kayışlı, TRT’ye Konuk Oldu

Bucaspor başkanı Çetin Kayışlı bugün TRT Kent Radyosu İzmir’de programına konuk olarak kongre süreci hakkında açıklamalarda bulundu…

Konuşmasında kongre kararını sağlık problemleri yüzünden aldığını belirten Çetin Kayışlı, kongre kararının geri dönülmeyeceğini ve kongreye adaylığını koymayacağını söyledi. Buca Belediye başkanı Levent Piriştina ile yaptıkları toplantının olumlu geçtiğinden bahseden Kayışlı, futbolcuların ödemelerinin cuma günü yapılcağını ifade etti. Kayışlı, Levent Piriştina ile tekrar toplantı yapacaklarını, toplantıda üç senelik yönetimin süresinin tüm gelir ve giderleri belgeleyeceğini, Bucaspor’a çok fazla emek harcadığını, kulübün sıkışık durumda olduğunu anlattı.

Futbolcuların borçlarının tamamen kapanması için yaklaşık 2.5 Milyon $ gibi bir paranın söz konusu olduğu, kulübün tüm borçlarının kapanması için ortalama 20 Milyon Lira civarı bir para gerektiğini söyledi. “Levent Piriştin’nın yaptığı açıklamadaki ödemeler gerçekleşti mi?” sorusuna karşı Kayışlı, ödemeler bu hafta içinde tamamlanacağını, Dady ve Carlos’un alacakları için avukatlarıyla görüşmeler yapıldığını ve olumlu geçtiğini belirtti.

Öte yandan Kayışlı Bucaspor camiasının kenetlenmesi gerektiğini ve gelecek adayların büyük bir sorumluluk ve yük altına gireceğinin altını çizdi. Kayışlı, 89 yıllık köklü camianın sahipsiz kalmayacağından ve tüm Bucalıların seferber olacağından emin olduğunu, yönetim süresi boyunca tek başına bütün sorunlarla tek başına uğraştığını, kimsenin camiaya yardım etmediğini söyledi. Çetin Kayışlı son olarak yönetimin para toplayamadığını artık sıkışıp kaldığını anlattı.

BucasporFan.Com

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir