BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Hepimiz Hüseyiniz, Siz Kimsiniz !?

Hüseyin kardeşimiz, Sancaktepe karşısında şanssız bir maç geçirdi fakat sezon içinde varını yoğunu ortaya koyduğu maçları da gördük.Kendisinin ne kadar iyi kaleci olduğunu biliyoruz ve 19 yaşındaki genç bir oyuncumuzun hatalardan dolayı bozuk olan moralini daha da kötü hale getirmek bize yakışmaz…

Maç biter bitmez Hüseyin’in gözleri doldu ve koşa koşa soyunma odasına gitti.Kimse bunu taraftardan kaçmak olarak algılamasın.Hüseyin kardeşimizin ders aldığına ve kalan maçlarda çok daha iyi bir performans ortaya koyacağına inanıyoruz.

Genç kalecimiz kesinlikle hedef tahtasına konmamalı.Altyapımızdan yetişen bu gencimiz bugüne kadar formanın hakkını sonuna kadar vermiştir ve bu formayı giydiği süre boyunca da hakkını verecektir.

SANA İNANIYORUZ HÜSEYİN!

Bu topçular altyapımızdan kolay yetişmiyor.Yeri geldi asgari ücrete oynadı, yeri geldi aylarca parasını alamadı, yeri geldi doğru düzgün beslenemeden maçlara çıktı, yeri geldi elektriksiz susuz kalıp idmana çıktı.

Birileri öyle boş beleşe yorum yapıp sallamayacak.Taraftar taraftarlığını bilecek, genç oyuncumuza daha çok sahip çıkacak.Hüseyin kardeşimizi kimseye yedirmeyiz! Herkes yerini ve haddini bilecek.

~ BucasporFan Bağımsız Haber Sitesi Yönetimi ~

2 Comments

 1. Gokhan

  20 Mart 2018 at 17:25

  Yandaş yazılar yazmaya baslamissiniz siz yine rüzgar nerden ederse oraya dönme huyunuz var.Birde Ahmet başkan bir yemek organizasyonu yapicakmis organizasyon yapmaktan başka birşey yapmiyor. Daha düne kadar istifa diyordunuz ne ara döndünüz? Maclar satılıyor göz göre göre neymiş yemek yiyemiyormus elektrik yokmuş gol atan cocuklar sanki başka gezegende antrenman yapıyor. Bırakın bu yandaş tavırları.

  • Ebrar1

   25 Mart 2018 at 13:11

   Bu yönetimin inandırıcılığı kalmamıştır. Eğer düşmüyorsa bu takım aldığı vebalin azlığından değil tüyü bitmemiş çocukların emeğindendir. Doğruları konuşalım susmayalım artık. Bucasporfan başladığını yarım bırakma. Yanlışa destek olma. Vebal alma

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir