BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Helal Olsun BÜT’e !

Bucaspor Futbol Akademisi’nin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Bucasporlu Üniversiteliler Topluluğu (BÜT) harçlıklarıyla sebze, meyve aldı…

Bucaspor’a son iki yılda 25 futbolcu vermesine rağmen, üst yapıda yaşanan maddi sıkıntı yüzünden gelirleri kesilen Bucaspor Futbol Akademisi’nin “Yardım edin” çağrısına Bucasporlu Üniversiteliler Topluluğu  kayıtsız kalmadı.

HAFTALIK İHTİYAÇ KARŞILANDI

Tamamı üniversite öğrencisi olan 50 kişilik taraftar oluşumu biriktirdikleri 1.5 haftalık harçlıklarını vererek Buca Kaynaklar’daki sebze meyve haline gitti.

İzmir dışında üniversitelerde de eğitim gören Bucaspor sevdalıları da harçlıklarını gönderdi. BÜT üyesinden oluşan bir ekip, toptancı halinden akademinin 2 haftalık sebze, meyve ihtiyacını karşıladı. Bucasporlu Üniversiteliler Topluluğu, halden havuç, lahana, patates, soğan, pırasa, maydanoz, biber, domates, elma, mandalina, limon ve marul gibi sebzelerden oluşan ihtiyaç ürünlerini alarak akademiye teslim etti. Akademi başkanı İbrahim Halil Ülgen, taraftarlara teşekkür etti.

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir