BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Haddini Bil Metin Gökalp !

Haddini Bil Metin Gökalp !Bucaspor’umuz 1-0 Karşıyaka maçını kaleme alan Yeni Asır Gazetesi köşe yazarı Metin Gökalp ’ı kınıyor, gereken cevabı kendisine veriyoruz, tüm kamuoyunun bilgisine…

Derbi olarak görmediğin bir maça gönderiliyorsan arkadaş; o zaman müdürlerine diyeceksin ki, “bu maç faso fiso gitmiyorum arkadaş.” Borunu bize değil müdürlerine öttürteceksin! Cep delik demişsin arkadaş. Doğru cepler delikten öte delik deşik eksik yazmışsın. Senin gibiler yeri geldiği zaman birilerini pohpohlarsa bu cepler dikiş tutmaz arkadaş. Arkadaş ayrıca geçen senede bizim cep delikti, ondan önceki senede. Fakat bolluk içinde yüzen – cebinde dikiş üstüne dikiş olan Göztepe’ye acımadık arkadaş. Hatırlarsan birde şöyle bir pankart yapmıştık arkadaş; Bazen para ligde kalmaya yetmez, bazen yürek liderlikle yetinmez.” Arkadaş bize göre sen Göztepelisin. Bence iki takımada kuyruk acın bu yüzden! Ayrıca cep delik deşikken bu takım kupada bu sene Beşiktaş’ı, 2 sene öncede Fenerbahçe’yi eledi arkadaş unutma!

Arkadaş iki lokma ekmeğe muhtaç demişsin takımlarımıza. Biz ekmeğimizi taştan çıkaranlardanız arkadaş. A.Ş’lere sırtımızı dayayıp ekmek elden, su golden yapanlardan değiliz arkadaş ( Metin Gökalp ) !

Arkadaş senin hor gördüğün yöneticiler, başkanlar, taraftarlar olmasa bu kulüpler bitmişti. Senin savunduğun başkanlar şimdi ortalıkta yok toz dumanlar arkadaş. Kimsenin hakkını yemeyiz ama sen çok hak yemişsin belli arkadaş!

Arkadaş derbiye zavallı deme cüretini göstermişsin. Dediğimiz gibi bu iki takım zamanında senin içine fazla oturmuş bir daha çıkartamamışsın. En iyisi fazla konuşma hazmetmeyi öğren arkadaş!

Arkadaş aklınca Sait Hocaya, Mustafa Hocaya laf çarpıtmaya çalışmış, boyunu aşan ölçülerde yorumlarda bulunmuşsun. Arkadaş senden yazar mazar olmaz bu iki hocaya laf yapıyorsan. Sait hoca binbir zorluk içinde Buca’ya play-off oynatmış ligde tutmuş, Mustafa hoca ise ilk ciddi teknik adamlık kariyerinde milyon dolarlık Beşiktaş’ı kupada deviriyor, ligde ise 2 beraberlik 2 galibiyet alıyor arkadaş! Arkadaş bu iki hoca Bucaspor’un altyapısından çıkıp geldi ve lige zevk kattı. Arkadaş sen bu iki hocayı eleştirebiliryorsan harbi sen ne yazdığını bilmeden, laf olsun torba dolsun diye kalem oynatıyorsun!

Arkadaş kendi ağzınla sölemişsin, Recep beni aptal durumuna düşürdü demişsin. Bunu biz değil sen sölemişsin arkadaş. Tebrik ederiz seni iyi tespitte bulunmuşsun arkadaş!

Son olarak; sen köşe yazısı falan yazma be arkadaş. Gerçekten hiç zevk almıyoruz, tat vermiyorsun, çekilmiyorsun be ARKADAŞ!

BucaFanClub Taraftar Grubu!

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir