BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Galatasaray’dan Kerem’e Kanca

Bucaspor’un Milli yıldızı Kerem Atakan Keskin’i Beşiktaş’tan sonra Galatasaray’ın iki antrenörü de izlemeye başladı…

Bucaspor’un vitrine çıkardığı 17 yaşındaki oyuncusu Kerem Atakan Kesgin’i Beşiktaş’ın ardından Galatasaray da takibe aldı. U-17 Milli Takım forması giyen ve Hindistan’da yapılan U-17 Dünya Şampiyonası’nda boy gösteren yıldız adayı futbolcuyu İspanyol ile Hollandalı takımların scoutları da izledi.

BONSERVİSİ 2 MİLYON EURO

Beşiktaş altyapı sorumlusu Gökhan Keskin’in “Mutlaka alınmalı” diye rapor yazdığı Atakan Kesgin için şimdi de Galatasaray devreye girdi. Orta sahada görev yapan Kerem Atakan Kesgin için yönetim, 1 milyon Euro olan bonservis bedelini taliplerinin artması üzerine 2 milyon Euro’ya çıkardı.

Bucaspor’un Sivas Belediyespor’la oynadığı maçta yedek soyunan Kerem Atakan Kesgin’i izlemek için Galatasaray’ın U-21 takımı teknik sorumlusu Tayfun Hut ile U-19 takımını çalıştıran Taner Alpak, soluğu Buca Arena Stadı’nda aldı. Ancak 17 yaşındaki futbolcu 18 kişilik kadroya girmesine rağmen, teknik direktör Mehmet Bulut tarafından oyuna alınmadı. Tayfun Hut ve Taner Alpak, genç oyuncuyu izleyemeden İstanbul’a döndü.

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir