BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Fatih Ay; “İnancımız ve İnatçılığımızla Başaracağız !”

Fatih Ay; İnancımız ve İnatçılığımızla Başaracağız !BucasporFan.Com başyazarı Fatih Ay ’ın, Bucaspor’umuz – Manisaspor maçı sonrası yazdığı “ İnancımız ve İnatçılığımızla Başaracağız !” başlıklı yeni köşe yazısı sizlerle…
Fatih Ay; İnancımız ve İnatçılığımızla Başaracağız ! - BucasporAltı üstü 1 puan. Olmayacak iş mi? 3 maçta kapanmayacak fark mı? Ama rakiplerimiz zorluymuş, tıraş ! Beyler! Futbol sahada oynanıyor. Oynamadan da kazanıp kaybedilmiyor. Kalan 3 maçtaki rakiplerimiz puan tablosunun üst sıralarında yer alıyor olabilir. Fakat sahaya 11’er kişi çıkacağız, unutmayın. Ne onlar bir kişi fazla olacak, ne biz bir kişi eksik!

Şimdi önümüzde iki seçenek var; ya ümitlerimizi söndürüp daha canımız çıkmadan yas tutacağız ya da son nefesimizi verene kadar savaşacağız ! Hiç bir mazeret üretmeden, ümitsizliğe düşmeden..! Söylesenize hangisi daha onurlu ? Hangisi yakışır bizlere ? Şimdiden oturup ağlamak mı, son ana kadar kovalak mı ? Korkaklar gibi vazgeçmek mi, aslanlar gibi mücadele etmek mi ?

Evet büyük bir fırsatı teptik doğrudur. Fakat daha hiç bir şey bitmedi, biz bitti demeden de bitmeyecek ! Artık fikstür hesabı, ihtimal değerlendirmesi yapmak yok !

Tek bir meselemiz var ; olmak ya da olmamak ! Bu kavgada, bu yarışta inançla, azimle inatla saf tutmak var ! Olumsuzlukların canına okuya okuya yürümek var. Sevdamızın peşinden küheylanlar gibi dörtnala koşmak var ! Yapılacak iki uzun deplasman, kazandırılacak bir iç saha maçı var. Eğer inanç varsa azim varsa inat varsa biz de varız. Umut varsa biz varız ve unutmayın; Buca varsa umut hep var ! Karamsarlık girdabına kapılanlar şöyle kenara çekilsin; Biz İnancımız Ve İnatçılığımız İle Başaracağız !

Köşe Yazısı: BucasporFan.Com | Fatih AY (www.twitter.com/fatihay94)

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir