BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Ege Derbisinde Kaderin Cilvesi

Ege Derbisinde Kaderin Cilvesi - Bucaspor - Levent ErişPtt 1’inci Lig’de 28 puanla düşme hattındaki Bucaspor’umuz ile 29 puanla bir basamak üzerindeki Manisaspor’u pazartesi günü karşı karşıya getirecek kritik Ege derbisi, birlikte şampiyonluk yaşayan ustayla çırağı da rakip yapacak… Ege Derbisinde Kaderin Cilvesi

Manisaspor teknik direktörü Taner Taşkın, 2001-02 sezonunda 2’nci Lig’de Manisaspor’da şampiyonluk tattığı hocası Bucaspor teknik direktörü Levent Eriş’le karşı karşıya gelecek.

Eriş de 2002’de 2’nci Lig, 2005 ve 2009’da PTT 1’inci Lig’de şampiyon yaptığı Manisaspor’u bu kez düşme hattında sollamak için sahaya çıkacak.

ERİŞ: Taşkın’ı severim

Bucaspor Teknik Direktörü Levent Eriş, Taner Taşkın’la zamanında büyük başarılar elde ettiğini kendisini de çok sevdiğini söyledi. Manisa ile Bucaspor’un bu şartlarda karşılaşmasının üzüntü verici olduğunu söyleyen Eriş, “Ama ben şuan Bucaspor’un ekmeğini yiyiorum. Onun kavgasını veriyorum. Manisa’dan 1 puan gerideyiz ama panik yapmıyoruz. Sabırlı, sakin olan, maçı isteyen takım kazanacak. Bu maçı kazansak da lig bitmeyecek” dedi.

TAŞKIN: Eriş benim ağabeyimEge Derbisinde Kaderin Cilvesi - Bucaspor - Levent Eriş - Manisaspor - Taner Taşkın

PTT 1.Lig’de Manisaspor, Bucaspor ile Denizlispor’un ekonomik sıkıntılarından dolayı kümede kalmak için savaş verdiğini dile getiren Manisaspor teknik direktörü Taner Taşkın, Bucaspor randevusu öncesinde “Levent Eriş öncelikle değerli ağabeyim, sonra da takdir edilen bir teknik direktördür. Birlikte şampiyonluk yaşadık. Keşke böyle bir 90 dakikada değil, şampiyonluk için yarışırken karşılaşsaydık. İkimiz de kümede kalmak için tüm şartlarımızı zorlayacağız” dedi.

Kaynak: Sondakika.Com & Yeni Asır

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir