BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Doğan; Ya Destek Ya Kongre

Bucaspor Başkanı Ahmet Doğan, krizden kurtulmak için destek isteyerek, “Maddi krizden kurtulmak için tüm dinamiklerin harekete geçmesi gerek. Aksi halde kongre kaçınılmaz” dedi…

Ekonomik sıkıntıları sadece yönetim ve Buca Belediyesi’nin destekleriyle atlatamayacaklarını belirten Doğan, “Herkes kurtuluşu yönetim ya da belediyede arıyor. Sanayi kuruluşları, siyasi partiler, iş adamları, esnafımız takıma sahip çıkmalı” dedi.

DESTEKSİZ OLMUYOR

Bucaspor’a verilecek destekle, kulübün önemli mesafeler alacağını açıklayan Ahmet Doğan şöyle konuştu:

“El birliği yaparsak, güzel günler göreceğimizden eminim. İlçemizden beklediğimiz desteği görmeyi umuyoruz. Beklentilerimiz karşılanmazsa, o zaman olağanüstü genel kurul kararı almayı düşünebiliriz.”

SORUN ÇÖZÜLÜYOR

Buca’da sıkıntı yaşayan Emre Özkan ile Onur Alkan yönetime rest çekti. İki futbolcu idmanlara çıkmayacaklarını dile getirirken yönetim, ikiliyle görüşerek anlaşma sağladı. Sarı-lacivertlilerin 560 bin lira alacağı olan Emre ile Onur’a bir miktar ödeme yapacağı açıklandı.

GÖZLER GENÇLERDE

Bucaspor yönetimi, devre arasında 12 futbolcunun takımdan ayrılmasının ardından gözünü bir kez daha altyapı oyuncularına dikti.

Sarı-lacivertli ekipte sarı kart cezalısı Emre Özkan ve Emre Toraman ile Eyüpspor maçında omzu çıkan Ömer Kanberoğlu’nun Hatayspor maçında görev yapamayacak olması üzerine yönetim, Cuma Menize, Salih Engin, Hakkı Can Fotbolcu, Sebahattin Destici, Furkan Hükerek ve Çetin Can Kent’i profesyonel yapmaya karar verdi.

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir