BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’umuzda Mehmet Kaldı !

bucasporumuzda mehmet kaldıEkonomik sorunlar yüzünden zor günler yaşayan 2’nci Lig Kırmızı Grup takımlarından Bucaspor’umuzda, alacakları nedeniyle Futbol Federasyonu’na başvuran 11 futbolcudan biri olan Mehmet İncebacak’la da uzlaşma sağlandı…

Sportif Direktör Yılmaz Özlem 25 yaşındaki oyuncu ve menajeriyle yaptıkları görüşmeden olumlu sonuç aldıklarını belirtti. Her iki tarafın da fedakarlıkta bulunduğunu dile getiren Yılmaz Özlem, “Mehmet Bucaspor’un evladı. Ne biz onu bırakmak istedik ne de o bizden ayrılmak istedi. Futbolcumuz ikinci yarıda da formamızı giyecek” diye konuştu.

Mayıs ayında sözleşmesi bitecek Mehmet İncebacak’ın mukavelesini uzatma konusunda ise kararsız olduğu belirtildi. Bucaspor’umuz Mehmet’in yanı sıra TFF’ye giden Ferhat, Anıl, Emre Şahin ve Burakcan’a ödeme yaparak oyuncularla uzlaşmıştı. Stoper Tahacan’la yolların kesin olarak ayrıldığını belirten Yılmaz Özlem, “Kaleci Ömer takım arıyor. Sol bekimiz Batuhan, golcümüz Yasin ve sol kanat oyuncumuz Erkan’la da görüşmeler sürüyor” dedi. Bucaspor’un Batuhan, Yasin ve Erkan’a geçen sezondan kalan alacaklarıyla birlikte toplam 828 bin TL borcu bulunuyor.

Kaynak: Haberler.Com

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir