BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’umuzda Kaya Diretti; Ferhat Kaldı !

kaya istedi ferhat kaldıBucaspor’umuzda alacakları konusunda yönetimle anlaşamayarak takımdan ayrılma kararı alan orta saha Ferhat Çulcuoğlu, teknik direktör Suat Kaya’nın diretmesiyle kaldı…

Kulüpten 160 bin TL alacağı olan deneyimli futbolcu yönetimin teklifini beğenmeyerek önceki gün ipleri kopardı. Ancak Kaya, Ferhat’ın kendisi için çok önemli oyuncu olduğunu ifade ederek yönetime baskı yaptı. Başkan Çetin Kayışlı, bir kez daha görüştüğü Ferhat’la orta yolu bularak anlaşma zemini sağladı. Ferhat sezonun ikinci yarısında da Bucaspor’umuz için ter dökecek.

Başkan Çetin Kayışlı yaptığı yazılı açıklamada Burakcan Kunt, Anıl Dilaver, Ferhat Çulcuoğlu ve Emre Şahin’in alacaklarının ödendiğini bildirdi. Başkan Kayışlı, paraları ödenmediği için Futbol Federasyonu’na giden kaleci Ömer, Mehmet, Batuhan ve Abdulllah ile hafta içinde masaya oturacaklarını açıklarken şöyle dedi:

“Ne yazık ki 2015-16 sezonunda Spor Toto 2. Lig’de mücadele ediyor olmamız dolayısıyla kulübümüzün hiçbir gelir kaynağı bulunmamaktadır. Tamamen kişisel çabalarımla hocamızın raporu doğrultusunda takımda kalması istenen futbolculara ödemelerini yaptım.”

Kaynak: Haberler.Com

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir