BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Kayışlı, Bucaspor Taraftarlarıyla Dalga Geçiyor !

çetin kayışlıSpor Toto 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta son sırada yer alan Tarsus İdmanyurdu’na deplasmanda 2-1 mağlup olan Bucaspor’umuz 13 puanla düşme potasında kalırken, Başkan Çetin Kayışlı futbolcularına ateş püskürdü…

Ortaya çıkan başarısız tabloyu, “Bucaspor’u rezil ettiler” sözleriyle yorumlayan Başkan Kayışlı, yaptığı açıklamada, “Ne yapacağımı ben de şaşırdım. Son sıradaki Tarsus’u yenemiyorlarsa, utansınlar” dedi. Bazı futbolcuların Bucaspor’da oynamak istemediğini dile getiren Çetin Kayışlı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bize acımayanı biz de affetmeyeceğiz. Yarın yönetim kurulu toplantısında radikal kararlar alacağım. Olağanüstü genel kurula gitmeyi düşünmüyoruz. Benim vicdanım çok rahat. Arkadaşlarımla birlikte takımın toparlanması için her şeyi yaptık. Ancak bu işin faturası ağır olacak. Bazı oyuncular gidecek.”

Kaynak: Haberler.Com

Yorum; Bucaspor’umuzu asıl futbolculardan önce sen rezil ediyorsun Çetin Kayışlı ! Ne yapacağını şaşırmana gerek yok kulübün önünü açacak, istifa edeceksin ! Futbolculardan önce senin utanman lazım ki bu takımı bir lig düşürdün şimdi de amatöre sürüklüyorsun ! Bu kulüpte sizin sayenizde kimse oynamak istemez çünkü maddi ve manevi açıdan kulübün hiçbir şeffaflığı kalmamış, oyuncuların maç başı primlerini bile vermeyecek duruma gelmiş bulunmaktasınız ! Bucaspor’a acımayana bizde acımayız en sert şekilde eleştiririz ! Yönetim kurulunda alacağınız en sert ve cesur karar kongreye gitmek olsun ! Vicdanen nasıl rahatsın anlamıyor, doğruyu söylediğine inanmıyoruz ! Siz arkadaşlarınız ile kulübün başarılı olması için her şeyi yaptığınızı söylüyorsunuz, dediğiniz kendinize göre doğru olabilir fakat bizim gördüğümüz siz durdukça daha da dibe vurduğumuzdur ! Evet bu işin faturası ağır olacak ve transfer yasağı olan takımda kimse gitmeyecek ! SİZ GİDECEKSİNİZ !

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir