BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’umuza Bayram Müjdesi

FB_IMG_1436879785464Eski yabancı futbolcularına olan borcu yüzünden 2 sezon transferden men edildiği için çoğunluğunu altyapı oyuncularından oluşan kadrosuyla yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Bucaspor’umuza Başkan Çetin Kayışlı’dan bayram müjdesi geldi…

Başkan Çetin Kayışlı, A Takım’la idmanlara çıkan U17, U19 ve U21 takımlarının 43 futbolcusu ile teknik ekip ve personele toplam 250 bin TL dağıtacaklarını açıkladı. Profesyonel futbolculara ödeme yaptıklarını ifade eden Kayışlı, 1 hafta içinde de yeni antrenman malzemelerini temin edeceklerini söyledi. Yeni sezonda takımı gençlerin sırtlayacağını belirten Başkan Kayışlı, şöyle devam etti:

“Yönetim olarak oyuncuları lige en iyi şekilde motive etmek istiyoruz. Altyapıdan gelen isimler 2. Lig’de bizi zirveye taşıyacak. Hocalarımız ve personelimiz gece gündüz emek sarfediyor. Hepsine bayram için ödeme sözü veriyorum. Bayramdan sonra eksik olan malzemeleri tamamlayacağım.”

Başkan Kayışlı, 4-11 Ağustos’ta yapılacak olağanüstü genel kurulda camiadan destek gördüğü taktirde adaylığını koyacağını söyledi.

Kaynak: Haberler.Com

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir