BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’umuz, Levent Eriş ile Anlaştı

FB_IMG_1436275188783Bucaspor’umuz, Levent Eriş ile yaptığı görüşmeler neticesinde 2015/2016 sezonunda yeniden beraber çalışmak için tüm şartlarda anlaşarak sözleşme imzaladı…


Başkanımız; anlaşma esnasında “Yeniden Levent ERİŞ gibi bir hocayla çalışabildiğimiz için camia olarak çok mutluyuz, kendisinin 2015/2016 sezonunda takımımızın hak ettiği gibi bir üst lige çıkması ile ilgili verilecek mücadelede elinden gelen gayreti sarf edeceğine inanıyor, kendisine sonuna kadar güveniyoruz. Camiamıza hayırlı, uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Hocamız Levent ERİŞ ise; “Son 7 hafta birlikte olduğum ve bu yarışı omuz omuza verdiğim başta Sevgili başkanım ve Bucaspor camiası ile her ne kadar bağlarımız 2014/2015 sezon sonu bitmiş gibi görünse de başkanımız ile manevi bağımız bugüne değin hiç kopmadı. Bu vesile ile gerek başkanımız ile gerekse çok değer verdiğim ve önemsediğim Bucaspor camiası ile kader birliğimizi, onur mücadelemizi bugün itibarı ile kağıda dökmüş olduğumuz için gerçekten çok mutluyum.

Başkanımız da bizler de gemiyi terk eden farelerden değiliz de olmayacağız da. Bucaspor’u hep beraber elbirliği ve birliktelik ile hak ettiği yere taşıyacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Geçtiğimiz sezonda ligin son maçının son dakikasına kadar her türlü desteği takımımızdan esirgemeyen büyük taraftarımızın bu sezon da birlikteliğimizin esaslı unsuru olmasını diliyoruz. Böylesine güçlü ve cesur taraftar grupları her zaman takımlarını istedikleri yere taşımasını bilmiştir.

Ben ve ekibimin başkanımızı ve camiayı geri plana atamayarak bir çok teklifi reddederek Bucaspor’u seçtiğini, Bucaspor’un büyüklüğüne inandığını, camiamı ve taraftarlarımızın kenetlenmesi ile bu yıl hak ettiğimiz yere gelmek için elimizden gelen tüm özen yükümlülüğünü göstereceğimizi ve Bucaspor’umuzun düştüğü gibi kalkacağına olan inancımızın tam olduğunun da bilinmesini isteriz” dedi.

Kaynak: Bucaspor Resmi Facebook Sayfası

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.