BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’umuz da Sorun Çok Çözüm Yok

unnamedBucaspor’umuz da yönetime “Şartlı evet” diyen Teknik Direktör Levent Eriş, şartlar oluşmadığı için İzmir’e gelmedi. Deniz, alacağı için federasyona giden 13. oyuncu oldu…

PTT 1. Lig’den 2. Lig’e düşen Bucaspor’da sorunlar her geçen gün daha da büyüyor. Transfer yasağının sürmesi üzerine bugün ilk etap çalışmalarına U-19 ve U-21 takımdan denenmek üzere çağrılan futbolcularla başlayacak İzmir ekibinde takımı idmana çıkaracak teknik adam konusunda da belirsizlik yaşanıyor. Geçen hafta yola devam konusunda yönetimle görüşen ve bazı şartlar öne süren teknik direktör Levent Eriş, istediği şartların oluşmaması üzerine dün İzmir’e gelmedi.

Eğer yönetim Eriş’in istediği şartları bugün de yerine getiremezse tecrübeli teknik adamla bağlar tamamen kopacak. Eriş’le yolların ayrılması ihtimaline karşı B planını hazırlayan yönetim, önceki gün akademi antrenörleri ile U-21 takımını çalıştıran İlker Seven’e tebligat göndererek, 6 Temmuz’da, yani bugün tesislerde hazır bulunmalarını istedi. İlk haftaki çalışmaya ana kadroda yer alan oyuncuların yanısıra alacakları için federasyona giden bazı oyuncuların katılmayacağı açıklandı.

Deniz de gitti

Bucaspor’da alacaklarını alamadığı gerekçesiyle federasyona giden oyuncuların sayısı 13’e ulaştı. İzmir ekibinin sezon başında İngiliz ekibi Blackburn’un U-21 takımından aldığı golcü Deniz Pero da federasyona başvurdu. Bu arada alacakları için federasyona giden Bilal Akgüvercin şikayetini geri çekti. Yönetim Burak Can Kunt’tan da şikayetini geri çekmesini istedi. Sözleşmesi biten Emin Aladağ, Adana Demirspor’a imza attı.

Kaynak: Yeni Asır / Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir