BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’umuz da Kaçan Kaçana

bucaspor-umuz-dan-kacan-kacanaMali sorunlar sebebiyle futbolcularına para ödeyemeyen Bucaspor’umuz da kaçan kaçana…
Sarı lacivertlilerde kulübü Futbol Federasyonu’na şikayet ederek serbest kalan Erkan, sözleşmelerini tek taraflı fesheden Emrecan ve Melih’in ardından santrfor Çağrı da ipleri kopardı. Kulüpten 50 bin TL tutarında alacağı olan ve TFF’ye giden tecrübeli futbolcunun sözleşmesini feshettiği açıklandı.

Pazartesi günü top başı yapacak Bucaspor’da alacaklı olan 8 futbolculcunun yönetimin görüşme talebine olumsuz cevap verdiği ve ilk idmana çıkmayacağı belirtildi.

Kaynak: DHA

Dün Neler Oldu?

Bucaspor’da pazartesi günü başlayacak yeni sezon hazırlıkları öncesi görüşmeye çağrılan Burakcan, Hüseyin, Zafer, Ferhat, Gökhan, Çağrı, Emre ve Yasin, yönetimin davetine olumsuz cevap verdi.

Alacakları ödenmediği için Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuran 8 oyuncunun 12 Temmuz’a kadar paralarını alamadıkları ya da yönetimle uzlaşamadıkları takdirde serbest kalacağı bildirildi. Pazartesi günü antrenmana çıkmama kararı alan futbolcuların toplam alacağının yaklaşık 1 milyon TL olduğu öğrenildi.

Eski yabancı futbolcularına olan 1 milyon 139 bin Euro borç nedeniyle FIFA kanalıyla gelen 2 yıllık transfer yasağını kaldıramayan yönetim, 8 as oyuncunun anlaşmaya yanaşmaması nedeniyle zor durumda kaldı. Bu arada göreve devam etmek için mevcut kadronun korunmasını şart koşan teknik direktör Levent Eriş’in yönetime verdiği süre de pazartesi günü sona erecek. Bucaspor’da TFF’ye başvuran futbolculardan kaptan Erkan serbest kalırken Emrecan ile Melih sözleşmelerini tek taraflı feshetti.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir