BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’umuz da Erkan Taşkıran’dan Kayışlı’ya Haciz !

bucaspor-da-haciz-soku-7595096_x_400Bucaspor’umuz ile yollarını ayıran futbolcu Erkan Taşkıran, kulübümüzden alacakları nedeniyle başkan Çetin Kayışlı’nın şahsi arazisine haciz koydurdu…

Bucaspor’da gerçekleşen olaylı kongrenin yargıya taşınması ile başkanlığı tartışma konusu olan Çetin Kayışlı’lı bir de haciz şoku yaşadı. Bucaspor’un eski futbolcusu Erkan Taşkıran, kulüpten alması gereken 250 bin TL ödenmeyince yargıya başvurdu. Avukatı aracılığı ile elindeki senetleri icra yoluyla almak isteyen Taşkıran, kulübün adına düzenlenen senedi ‘garantör’ sıfatı ile imzalayan Kayışlı’nın Menemen’de bulunan değerli arazisine haciz koydurdu.

Kulüpten 250 bin TL alacağı bulunan Erkan Taşkıran’a kongreden önce kulüp adına senet verildiğini ve bu senetlerin üzerine garantör olarak imza attığını doğrulayan Başkan Kayışlı, “Bu futbolcunun alacağı doğrudur. Ben verilen senetlere kefil oldum. Futbolcu parasını alamayınca yargıya başvurmuş. Biz kendisine en kısa zamanda parasını ödeyeceğiz” dedi. Futbolcunun avukatı Sami Oruç, konunun yargıda olması nedeniyle konuşmak istemediğini söyledi.

Kaynak: Haberler.Com

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir