BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’umuz da Erkan Sürprizine Eriş Kefil Oldu

bucaspor-da-eris-ben-erkan-a-kefilim-7649480_x_400Eski yabancı futbolcularına olan borcu nedeniyle 2 sene transferden men edilen Bucaspor’umuz son dakika operasyonuyla sol kanat oyuncusu Erkan Taşkıran’a lisans çıkardı. Taraftarların tepki gösterdiği anlasmya teknik direktör Levent Eriş ise kefil oldu…

Geçen sezon PTT 1. Lig’den düşen Fırtına ile yollarını ayıran ve kulüpten 250 bin TL alacağı olduğu için Başkan Çetin Kayışlı’nın Menemen’deki arazisine haciz getiren tecrübeli futbolcu takım bulamayınca sarı-lacivertlilere döndü. Kayışlı ile son anda bir araya gelen Erkan’ın alacaklarından feragat ettiği ve hacizi kaldırdığı ifade edildi. Erkan’ın Bucaspor’la yarın ilk idmanına çıkacağı açıklandı.

Erkan’a Eriş Kefil

Bucaspor teknik direktörü Levent Eriş, geçen sezon sonunda olaylı bir şekilde kulüple yollarını ayıran ve takım bulamadığı için yeniden sarı lacivertlilere dönen Erkan Taşkıran’a kefil olduğunu söyledi.

Daha önce alacağı 250 bin TL için Başkan Çetin Kayışlı’nın Menemen’deki arazisine haciz koydurarak tepki yaratan tecrübeli oyuncuya sahip çıkılması gerektiğini ifade eden Levent Eriş, “Erkan, Buca’nın çocuğu. Taraftarımız ve camiamız oyuncumuzu bağrına basmalı. Transfer yasağı ile karşı karşıya kalan takımımız için Erkan’ın dönüşü çok olumlu olacak” dedi.

Erkan’ın takıma katılmasıyla kadro kalitelerinin artığını da dile getiren deneyimli teknik adam, “Kendisi benim isteğimle Bucaspor’a kazandırıldı. Yasın Avcı’yla birlikte takımdaki gençlere ağabeylik yapacaklar. Geçmişte yaşananlara sünger çekilmeli. Tek düşüncemiz Bucaspor’u PTT 1’inci Lig’e döndürmek” diye konuştu.

Kaynak: Haberler.Com

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir