BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’umuz da “Eriş” Kararını Yarın Açıklayacak

unnamed
Bucaspor’umuz da sözleşmesi sona eren teknik direktör Levent Eriş, yarın yönetimle yapacağı görüşmede göreve devam edip etmeme konusundaki kararını bildirecek…

Son 7 maçta takımın başına geçtiği Bucaspor’da 2’nci Lig’e düşme acısı yaşayan Levent Eriş, şunları söyledi:

“Gemiyi ilk terk eden olmamak için yönetimle fikir alışverişinde bulunacağım. Şartları konuşacağız. 16 yıllık kariyerimde şimdiye kadar 2’nci’ Lig’de sadece Manisaspor ve Adana Demirspor’u çalıştırdım, iki takımı da şampiyon yapım. Transfer yasağı kaldırılıp şampiyonluk hedeflenecekse ben varım. Benim için para en son planda.”

Göreve geldiği son 7 haftada Süper Lig’e yükselen Osmanlıspor ve play off oynayan Adana Demirspor, Samsunspor ve Şanlıurfaspor gibi dişli takımlarla karşılaştıklarını hatırlatan tecrübeli teknik adam, “Zor bir dönemde görev üstlendim. Son haftaya kadar kümede kalma umudumuzu koruduk, ancak bunu başaramadık. PTT 1’inci Lig’de 10 senedir takım çalıştıran belki de tek teknik direktörüm. Bir daha 2’nci Lig’de Göztepe dışında takım çalıştırmayacağımı söylemiştim. Ancak Bucaspor’la küme düştükten sonra yönetimle şartları konuşmadan karar veremem” diye konuştu.

Kaynak: Haberler. Com

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir