BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’umuz da Dert Bitmiyor !

bucaspor-umuz-da-dert-bitmiyorBucaspor’umuz da Erkan Taşkıran, Zafer Çevik ve Emin Aladağ’ın ardından sözleşmesi devam eden Emre Şahin ve kulübüyle tekrar anlaşmak istemeyen İskender Alın da alacaklarını tahsil etmek için federasyona gitti…

PTT 1. Lig’den 2. Lig’e düşen Bucaspor’da dert bitmiyor. Ekonomik sıkıntıyla boğuşan İzmir ekibinde alacakları için federasyona giden oyuncuların sayısı artmaya başladı. Sezonun bitimiyle birlikte kaptanlar Erkan Taşkıran, Zafer Çevik ve Emin Aladağ’ın ardından sözleşmesi biten tecrübeli golcü İskender Alın 220 bin lira, devre arasında sözleşmesini 1 yıl daha uzatan genç oyuncu Emre Şahin 117 bin liralık alacağını almak için federasyonun yolunu tuttu.

Yönetimden tepki var

Osmanlıspor ile oynanan ligin son maçının ilk yarısında teknik direktör Levent Eriş’in “Neden oynamıyorsun” tepkisine hareket yaparak cevap veren ve devre arasında soyunma odasında Eriş’in hışmına uğrayan Emre Şahin’e yönetimin kızgın olduğu belirtildi.

Telefonlara çıkmıyorlar

Bu arada başkan Çetin Kayışlı, 410 bin TL alacağı olan Erkan Taşkıran ile 615 bin TL alacağı bulunan Zafer Çevik ile uzlaşmak istediklerini ancak bu iki oyuncuya bir türlü ulaşamadıklarını belirterek tepki gösterdi. İki futbolcunun telefonlara çıkmadığını belirten Kayışlı, “Bu takımın uzun yıllar kaptanlığını yapan bu futbolcular, bize ağır darbe vurdu” diye konuştu.

Eriş’le son görüşme

Bucaspor yönetimi önceki gün ‘devam’ konusunda görüştüğü teknik direktör Levent Eriş ile bugün son kez görüşüp kararını açıklayacak. Bütçe konusu dışında Eriş’e garanti veren yönetim, belirlediği 3 milyon TL’lik bütçeyi oluşturmak için bugün Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’yla bir kez daha görüşecek. Piriştina’nın desteğini almaya çalışan yönetim, çıkacak sonucu Levent Eriş’e belirtecek. Destek gelirse Eriş’le sözleşme imzalanacak. Aksi halde yönetim kendi içinde durum değerlendirmesi yaparak olağanüstü kongre kararı alacak.

Kaynak: Yeni Asır / Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir