BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’umuz da Başkan Kayışlı’nın Gazabı

batuhan işçiler - bucasporBucaspor’umuz da üç oyuncu Batuhan İşçiler, Mehmet İncebacak ve Burak Can Kunt, başkan Çetin Kayışlı’nın gazabına uğradı…

Kayışlı önce federasyona giden üç oyuncunun alacaklarında indirim yapmaması üzerine paralarını ödeyerek serbest kalmalarını engelledi. Ardından da üç oyuncunun kendilerine kulüp bulmalarını istedi. Üç oyuncudan Batuhan ile Mehmet kendilerine kulüp bulurken, bu kez Kayışlı, getirilen teklifleri veto etti.

Yönetim, alacağı yüzünden federasyona giden Batuhan’ı 750 bin lira bonservis bedeli karşılığında satış listesine koyarken, genç futbolcu, geçen hafta içinde Gaziantepspor ile sezon sonuna kadar kiralık anlaştı. Batuhan, aldığı 70 bin lirayı da kulübe verme şartını öne sürdü. Sözleşmesine de 800 bin lira karşılığında Bucaspor’dan bonservisini alma şartı teklifi yaptı. Ancak Kayışlı, dün biten ara transfer dönemi öncesi bu teklifi kabul etmedi.

31 Mayıs’ta sözleşmesi sona erecek Mehmet İncebacak’a da Şanlıurfaspor, Etimesgut Şekerspor ve Keçiörengücü talip oldu. Ancak başkan Çetin Kayışlı genç futbolcuya “Sözleşmeni uzat, seni kiralık verelim” teklifinde bulundu. 24 yaşındaki futbolcu bu teklife yanaşmadı ve 150 bin lira bonservis bedeli karşılığında gitmek istedi. Başkan Kayışlı, bu teklifi de beğenmeyerek 750 bin lira bonservis bedeli istediklerini söyledi. Üç futbolcuya haftada iki gün olmak üzere sabah 09.00, akşamüstü 16.00 olmak üzere iki idman konuldu. Futbolculara Kaynaklar tesislerindeki Yusuf Muhafız Profesyonel Binası’na giriş yasağı da konuldu.

Kaynak: Yeni Asır / ŞERAFETTİN ÇIRACI

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir