BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

BucasporFan ; Bucaspor’un Yıkılmaz Kalesidir !

bucasporfan - bucaspor
BucasporFan Yönetimi olarak sitemiz hakkında yapılan karalama kampanyanlarına karşı açıklama yapma gereği duyduk…

Yıllardır Bucaspor’umuzun medyada var olma savaşını yürüttük; gece demedik, gündüz demedik, yorgunluk demedik, uykusuzluk demedik… Çalıştık, haberinden videosuna, son dakikasından röpörtajına her şeyi önünüze getirdik.

Çoğu öğrenci olan, 15-20 kişilik bir kadroyla kulüp sitemizin dahi kat kat üstü bir başarıyla bugünlere geldik, hizmet verdik. Gerektiğinde kendi aramızda para topladık, tribünümüzü daha başarılı sunalım diye kamera almaya çalıştık. Gerektiğinde kendi imkanlarımızla her gün tesise gittik, her gün Bucaspor haberleri kovaladık. Yeter ki Bucaspor sosyal medyada daha çok yer bulsun; adı daha çok duyulsun dedik. Biz bu kadar çalışırken siz bizim için ne yaptınız? Tribün video çekimleri için kamera alacağız dedik, yaptığımız her kampanyada önümüz kesildi, kendi aramızda para topladık paramız yetmedi. Siz bizim için ne yaptınız? Diğer takımların sayfalarında boş beleş paylaşımlar yüzlerce beğeni alırken sizler okudunuz geçtiniz, Bucaspor medyasına ne kadar sahip çıktınız; haberleri ne kadar paylaştınız?

Biz her fırsatta tribün bilinçlensin derken, herkes herkesi eleştirebilsin derken siz bizleri eleştirmediniz; saygı kurallarının dışına çıkarak saygısızlık ettiniz.

Dün gece Pınar Karşıyaka’nın şampiyon olmasından dolayı sayfamızdan Karşıyaka Basketbol TAKIMINI tebrik ettik. Büyük harflerle takım diyoruz çünkü biz dün gece sayfamızdan İzmir’e kupa getiren bir sporcu grubunu tebrik ettiğimizi anlatmaya çalıştık, bazıları anlamamakta direndi. Tribüne bilinç gelsin isteriz, kavgalar bitsin hepimiz Bucaspor’a hizmet edelim isteriz. Tribün bilinçlensin, böyle ERGENCE muhabbetler konu bile olmasın isteriz.

Bucaspor tribününün acilen bilinçlenmeye ve birlik olmaya ihtiyacı vardır. Buca’da çoğunu öğrencilerin oluşturduğu 20 kişilik BucasporFan ekibine, yöneticilerine küfretmeden önce küfür edilmesi gereken o kadar insan vardır ki, dünün günah keçisi bizler sizin küfürlerinize ancak ve ancak güler, ancak ve ancak acırız.

Her zaman söylüyoruz, tekrar söyleyelim; paylaşımlarımızı beğenmeyen bu sayfayı takip etmeyi bıraksın. Biz bilinçli taraftara yönelik yayın yapıyoruz, ister takip eder ister gidersiniz! Takip etmeyi bırakıp iki ay sonra tekrar sayfamızı beğenen yüzsüzler gidip rakip site kursunlar, biz de rahatlayalım siz de rahatlayın. Hodri meydan!

Saygılarımızla, BucasporFan Yönetimi

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir