BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

BucasporFan ; ” Biz Bitti Demeden Hiçbir Şey Bitmez ! “

BucasporFan ; Biz Bitti Demeden Hiçbir Şey Bitmez !BucasporFan.Com ekibi olarak Manisaspor maçı için biz elimizden gelenin fazlasını yaptığımıza inanıyoruz…

2 hafta önceden karşılaşmaya yönelik paylaşımlara başlayıp, etkili duyurularda bulunarak Buca da halkın uyanmasını sağladık. Kulübümüz de passolig konusunda taraftarımıza jest yapıp birde üstüne gezici araçla duyurulara başlayınca Buca Arena’da bu yılın en güzel atmosferi ortaya çıktı. Tribünlerimiz de tüm olumsuzlukları arkalarına alıp, muhazzam şekilde çabalayınca tadına doyulmayacak sahnelere şahit olduk…
Maça gelecek olursak, erken bulduğumuz 1.golden sonra rakip kaleye çektiğimiz şut bir elin beş parmağını geçmez. Saha da geri kalan her şey muhteşemdi. Oyuncuların hırsı, sahada gerçek bir Bucalı gibi oynamaları gözlerimizin resmen dolmasına yol açtı. Ayrıca, Ksk maçımızdaki olaylarda dünkü bu mücadeleyi görmediğimiz için çıkmıştır.

Özellikle son sözlerimiz de Levent hocaya yer ayırmak istiyoruz. Oyunu okuyuşu, hırsı, bir baba gibi oyuncularına yaklaşması takdire şayandı. Sahadaki mücadeleye göre oyuncu değiştirmesi, rakibin oyuna müdahalesine hemen bir koz ortaya sürüp, bir hamlede önden yapıp, Manisa hocası Taner Taşkın’ı şaşırtması gözlerimizden kaçmadı. Buradan yavru kurt, yaşlı kurtu yenmedi. Kimse öyle düşünmesin..

Dün maçın beraberlik golünü atan, İzmir ekiplerinde oynayan Şaban’ı yakından biliriz. 40 yıl atamayacağı golü gelip bize attı. Geçen yıllarda Ksk de Fatih Şen’in orta sahanın önünden kalemize gol atıp, bir daha aynı golü bulamadığı gibi oldu dünkü sahne. Fakat pozisyonun öncesinde orta sahada rakip futbolcu, oyuncumuza faul yaparak en az 2 metre geri düşmesine neden olmuştur. Bunu orta hakem ve yardımcıları nasıl müdahale etmedi gerçekten anlamak çok zor. Ufak bir an olarak gördüğümüz pozisyon 90 dakikanın, gelecekteki kaderimizi etkiledi.

Manisaspor maçı artık geride kaldı. Biz önümüzde kalan 3 final maçına bakacağız. Samsunspor, Osmanlıspor ve Adana Demirspor’un İlk 6 da olması bizi ilgilendirmiyor. Oyuncularımız, rakibimzin kim olduğuna bakmadan sahaya aslanlar gibi çıkıp mücadele edecek. Manisa ve Antep’e karşı oynadıkları gibi oynayınca zaten taraftarın tepkisi gürültülü, kırmalı değil de alkışlı oluyor.

2014-2015 sezonunu herkes aklına kazısın. 10-20 yıl sonrada konuşuyor olacağız. Neden mi dersiniz?

BİZ BİTTİ DEMEDEN HİÇBİR ŞEY BİTMEZ !

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir