BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’dan Giden Gidene

Yeni sezonda 3. Lig’de mücadele edecek Bucaspor’da futbolcular takımdan bir bir ayrılıyor. 64 bin TL alacağını tahlis edemediği gerekçesiyle kulübe Futbol Federasyonu aracılığı ile ihtarname çekip serbest kalan Uğurcan Yazğılı’nın ardından sözleşmesi süren bir başka futbolcu Abdullah Balıkuv’un da alacakları ödenmeyince kulüple ilişiği kalmadı…

Yaklaşık 87 bin TL alacağı olan Balıkuv’a da ödeme yapılmadı. Sağ bek Sancar Yıldırım’ın ise sözleşmesi sona erdi. TFF’ye giden Deniz 7 Haziran’da, İbrahim ise 10 Haziran’da serbest kalma hakkı elde edecek.

DAHA ÇOK İSİM VAR

Yönetimde yaşanan belirsizlikler ve maddi krizler yüzünden köşeye sıkışan Fırtına’ya gelir getirecek genç futbolcuların takımdan birer birer ayrılması taraftara isyan bayrağını açtırdı. Futbolseverler, transfer yasaklısı olan Bucaspor’a şu koşullarda kimsenin sahip çıkmadığını belirterek, dert yandı. Bucaspor’da ayrıca sözleşmeleri sona eren Hüseyin, Emre Özkan, Onur, İlyas ve Murat da alacaklarını alamadıkları gerekçesiyle kulübü federasyona şikayet etmişti.

Kaynak: Yeni Asır

Bir yorum

  1. Orgeneral

    7 Haziran 2018 at 13:15

    Takımda kim kaldı ? Herhalde halı sahadan adam bulacaklar maçlara çıkarmak için.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir