BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’dan Adil Hamlesi

Bucaspor’da yönetim ile Adil Demirbağ arasında sıkı bir pazarlık yaşanıyor. 58 bin 500 lira alacağını alamadığı gerekçesiyle federasyona giden, yönetimin Mayıs ayında bitecek olan sözleşme uzatma teklifini de alacağı ödenmediği için kabul etmeyerek kadro dışı kalan Adil Demirbağ ile başkan Çetin Kayışlı’nın bir kez daha görüştüğü öğrenildi…

Adil Demirbağ’ın sözleşmeyi uzatma şartıyla takıma dönebileceğini açıklayan başkan Çetin Kayışlı, “Bizde bu sezonu tamamlasın, sezon sonu bir bonservis bedeli karşılığında istediği takıma gitsin” dedi. Kayışlı, menajerler vasıtasıyla 19 yaşındaki defans oyuncusu Adil Demirbağ için başkent ekibi Osmanlıspor’dan teklif geldiğini açıkladı. Bu arada 106 bin lira alacağı için federasyona giden sol bek Emre Özkan ile başkan Çetin Kayışlı’nın pazartesi günü bir görüşme daha yapacağı ifade edildi.

İncebacak’a ihtiyaç var

Bucaspor Başkanı Çetin Kayışlı, Manisaspor’un Mehmet İncebacak ilgisi konusunda kendilerine resmi bir teklifte bulunulmadığını söyledi. Kayışlı, İncebacak’a ihtiyaçları olduğunu ancak Manisa’dan oyuncuları için ciddi bir teklif gelmesi halinde kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket edeceklerini belirtti. Yönetimin bonservis bedeli için 500 bin lira isteyeceği öğrenildi. Bu arada yönetim, Keçiörengücü galibiyet primini 3 bin lira olarak açıkladı. Önceki gün 2’şer bin lirasını oyunculara ödedi.

Kaynak: Yeni Asır / Şerafettin ÇIRACI

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir