BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da Sıkıyönetim !

Bucaspor’da Başkan Cihan Aktaş tarafından futbolcular form yakalayıncaya kadar kampa alındı ve telefon kısıtlaması da getirildi…

TFF 3. Lig 3. Grup’ta oynadığı 6 maçta da galibiyet yüzü göremeyen ve ligde son sıraya yerleşen Bucaspor’da başkan Cihan Aktaş, kötü gidişe el koydu. Aktaş sıkıyönetim ilan etti.

Futbolcularla birebir görüşen Aktaş, takıma beklentilerini anlattı. Oyunculardan daha çok çalışmalarını ve kenetlenmelerini isteyen Aktaş, takımı istenen performansa ulaşıncaya kadar kampa soktu.

AKTAŞ EL KOYDU

Aktaş, futbolculara telefon başta olmak üzere çeşitli kısıtlamalar da getirdi. Dışarıdan hiç kimseyi tesislere sokmama kararı alan Aktaş, futbolcuların çıkışını da yasakladı. Başkan Aktaş oyunculara şöyle seslendi:

“Birbirinden önemli maçlara çıkacağız. Hepinizden çok çalışmanızı ve takımdan başka bir şey düşünmemenizi istiyorum. Takım formunu yakalayana kadar kamp yapacak”

GENÇLERE GÖZ HAPSİ

Bucaspor yönetimi, takımın genç ve altyapıdan gelen oyunculardan kurulu olması üzerine bazı önlemler aldı. Futbolcular, artık daha fazla birlikte hareket edecek.

Maçlardaki bireysel hatalar da en aza indirgenecek. Takım içindeki disiplin daha fazla sağlanacak. Buca yönetimi de futbolcularla sürekli olarak birlikte olacak.

ÇAĞLAYAN ÜÇ HAFTA DAHA OYNAMAYACAK

Bucaspor’un geçen sezon vitrine çıkardığı, bu sezon ise zaman zaman görev verdiği Çağlayan Gülügen’in sahalardan 3 hafta daha uzak kalacağı öğrenildi.
Deplasmanda İstanbul ekibi Bağcılar ile oynanan maçta sakatlanan ve sağ dış bağlarında zedelenme olan genç oyuncunun fizyoterapist eşliğinde tedavisine devam edildiği açıklandı.

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Buca, Kocaelispor ile cumartesi günü deplasmanda oynayacağı kritik maçın hazırlıklarını Kaynaklar Tesisleri’nde sürdürüyor.

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir