BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da Saruhan ve Devrim de Gidiyor

Bucaspor’da İrfan Bal önderliğinde oluşacak yeni yönetim, bugün toplam 116 bin liralık ödeme yapmazsa Saruhan Fındıkçı ve Devrim Bekar serbest kalacak. İlginç olan iki oyuncunun toplam alacağı paradan 84 bin ₺ fazlayla başkan olması beklenen İrfan Bal’ın kulübü bu yıl sadece 200 bin ₺ vereceği iddia ediliyor…

TFF 3. Lig’de mücadele edecek Bucaspor’da maddi imkansızlıklar futbolcuların bir bir ayrılmasına neden oluyor. Daha önce Onur Alkan, Uğurcan Yazğılı, Abdullah Balıkuv ve İbrahim Şirin daha önce alacaklarını alamadıkları gerekçesiyle sözleşmelerini tek taraflı feshettiği Buca, yine aynı tehlike ile karşı karşıya kaldı.

Altyapısından çıkardığı kaleci Hüseyin Koç, Abdullah Balıkuv, Sancar Yıldırım, Uğurcan Yazğılı, Ömer Kanberoğlu ve İbrahim Şirin’i kaybeden Fırtına, alacakları için Futbol Federasyonu’nun yolunu tutan Saruhan Fındıkçı ile Devrim Bekar’a bugün ödeme yapılmazsa 2 futbolcu serbest kalacak. İrfan Bal başkanlığındaki yönetim, Saruhan’a 94 bin, Devrim’e ise 22 bin TL ödemezse oyuncular tek taraflı sözleşmelerini fesh etme hakkı kazanıp bonservislerini alacak. Buca’da tecrübeli isimler İlyas Çakmak, Emre Özkan ve Emre Toraman’ın da sözleşmesi bitmişti.

Kaynak: Yeni Asır

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir