BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da Rezillik Diz Boyu !

2. Lig Kırmızı Grup’ta kümede kalma mücadelesi veren ve son iki maçta Mersin ile İnegöl’ü yenerek ateş hattından uzaklaşmaya başlayan Bucaspor’da deplasmanda Sivas Belediyespor ile oynanacak kritik maç öncesi şok bir gelişme daha yaşandı…

GERİLİM GİDEREK ARTIYOR

Sarı-lacivertli futbolcular, Kocaeli Birlikspor, Eyüpspor ve Mersin İdmanyurdu maçlarının galibiyet primlerinin ödenmemesi üzerine idmanlara çıkmama kararı aldı. İnegölspor ile oynanan karşılaşma öncesi de kampa girmeyen ve son idmana çıkmayan futbolcuların, bu tavırlarını primler ödeninceye kadar sürdüreceği öğrenildi. İzmir ekibinde yönetim ile futbolcular arasındaki prim gerilimi de iyice büyümeye başladı.
Yönetimin Kocaeli Birlik ve Mersin İdmanyurdu karşılaşmalarının dışında sadece Eyüpspor galibiyetine prim verileceğini belirtmesi üzerine de ortalık karıştı. Bucaspor’da oyuncular Sarıyer maçı öncesi de 10’ar bin TL’lik primlerini alamadıkları gerekçesiyle idmana çıkmamıştı

OTELLERDE BARINIYORLAR!

Bucaspor’da mevcut sıkıntıların devam etmesi üzerine futbolcuların antrenman boykotu süresince de tesislere gelmeyeceği öğrenildi. Kaynaklar Tesisleri’nde elektriğin ödenemeyen borçlar yüzünden kesik olması üzerine de tesislerde kalan bazı genç futbolcuların otellerde barınmaya çalıştığı ifade edildi. Yönetimin bu sorunları çözmek için kaynak arayışında olduğu ifade edildi.

KULÜBÜ İCRAYA VERDİ

Bucaspor’un 2 yıldır taşımacılığını yapan Furkan Turizm’in sahibi Mehmet Güven, iki yıldır alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle mahkeminin yolunu tutarak icra takibi başlattı. Kulüpten 130 bin TL alacağı olan Mehmet Güven, dün de otobüsün üzerine giydirilen sarı-lacivertli renklerdeki “Bucaspor” ve “Fırtına geliyor” yazılarını da söktürdü.

Kaynak: Yeni Asır

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir