BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da Okan Bulut Patladı

Bucaspor’da 4-11 Haziran’da yapılacak olağanüstü kongre öncesi adaylığını açıklayan işadamı Okan Bulut, “Kulübün borcunu bile öğrenemiyoruz” dedi…

TFF 3. Lig’e düşen İzmir ekibinde 4-11 Haziran’da yapılacak olağanüstü kongre öncesi yönetime talip olan başkan adayı Okan Bulut, sert açıklamalarda bulundu.

Başkan Ahmet Doğan’dan kulübün mali tablosu hakkında bilgilerin yanı sıra 3. şahıslar dahil kimlere borçların olduğunun yanısıra son dönemlerde kulübe yapılan 150 üye hakkında hazirun listesini isteyen Bulut, “Ahmet Doğan bana sadece kendi telefonundan Şubat ayına kadar yapılan harcamaları gösterdi. Yani her şey kapalı kutu. Hesapları göremiyoruz. Transferin önünün açılması için ne kadar borcumuz var onu bile bilmiyoruz. Fakat Ahmet Doğan, her hafta yapılan yönetim kurulu toplantısında sürekli para istedi. Bunun üzerine de yöneticiler toplantılara gelmemeye başladı. İstenilen de buydu. Bir kişi hem başkan hem basın sözcüsü, hem de futbol şube sorumlusu hatta kulübün herşeyi olamaz” dedi.

1 MİLYON LİRA VERECEĞİM

Bucaspor’da başkan adayı Okan Bulut, güçlü sponsorlarla yola çıktığını, başkan seçilmesi durumunda da oluşturulacak 5 milyon TL’lik bütçenin 1 milyon TL’sini kendi cebinden karşılayacağını söyledi. Bulut, “İlk etapta yöneticilerle birlikte kulübe 2.5 milyon lira nakit para sağlayacağız. 2.5 milyon TL de sponsorlarımızdan reklam karşılığı gelecek. Şeffaf bir yönetimin yanı sıra hesap soran değil hesap veren bir yönetim olacağız” diye konuştu.

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir