BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da Ödemeler Başlıyor

Bucaspor’da yönetim, alacakları yüzünden Futbol Federasyonu’na giden İlyas, Veli, Emre Özkan, Sancar ve Abdullah’a ödeme yaparak serbest kalmalarını önleyecek…

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta ikinci yarıya düşme hattının bir basamak üstünde başlayacak Bucaspor’da yönetim, alacaklarını alamadıkları gerekçesiyle federasyonun yolunu tutan 5 oyuncuya ödeme yaparak serbest kalmalarını engelleyecek. Transfer yasağını kaldırmak için en az 5 milyon liraya ihtiyacı olan sarılacivertlilerin yasağı kaldırmak yerine bekleme süresi bugün sona erecek golcü İlyas Çakmak’ın alacaklarını ödeyerek takımda kalmasını sağlayacak.

İlyas Çakmak gibi yarın süresi dolacak oyunculardan Veli Kızılkaya ile önümüzdeki haftaya kadar ödeme yapılması gereken Sancar Yıldırım, Abdullah Balukuv ile Emre Özkan’a da ödeme yapılarak takımda tutulacak. 5 oyuncunun da bugün Antalya’da başlayacak devre arası kampına katılacağı açıklandı. Gözden çıkarılan ve alacakları ödenmeyecek olan Emin Aladağ ile Ahmet Tamet’e kendine takım bulması için izin belgesi verildiği öğrenildi.

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir