BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da Muhammet Şoku

Deneyim kazanıp vitrine çıkması için Bucaspor Futbol Akademisi’nden gönderilen Muhammet Arslantaş’ın Başakşehir’e imza atması sarı-lacivertli taraftarların öfkesine neden oldu…

Ekonomik kriz nedeniyle ligde zor günler yaşayan ve bunların üstüne üstlük bir de transfer yasağını kaldırmak için büyük uğraşlar veren Bucaspor’da Muhammet Arslan’ın hiç bir bedel ödemeden Başakşehirspor’a imza atması taraftarları kızdırdı. Sarı-lacivertli taraftarlar sosyal medya üzerinden eski yönetime ağır eleştiriler yöneltirken Muhammet’i de kulübe ihanet etmekle suçladı. Taraftarlar, “Ahmet Doğan yönetimi Muhammet’i Başakşehir altyapısında deneyim kazanarak parlaması için gönderdi. Ancak oyuncu Başakşehir’le sözleşme imzalayarak yetiştiği kulübe ihanet etti” dediler.

NEDEN İMZA ATILMADI

Eski başkan Ahmet Doğan yönetiminin olduğu kadar mevcut yönetimin de bu konuda suçlu olduğunu dile getiren taraftarlar, “Kulübümüz bu oyuncudan para kazandı mı? Mevcut yönetim neden oyuncunun sözleşmesini uzatmadı ve gitmesini izledi” diye tepki gösterdiler.

Kaynak: Yeni Asır

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir