BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da Mert Gidici

Bucaspor’un 22 yaşındaki kalecisi Mert Özyiğit, sözleşmesi sürmesine rağmen yönetime ayrılacağını söyledi. Başkan Doğan ise “Kimseyi zorla tutmayız” dedi…

Bucaspor’un geçen sezon altyapıdan alıp vitrine çıkardığı 22 yaşındaki kalecisi Kemal Mert Özyiğit, takımdan ayrılmak istediğini yönetime bildirdi. 2018 yılına kadar sözleşmesi bulanan genç file bekçisine talipler çıkarken, başkan Ahmet Doğan, hiç kimseyi takımda zorla tutmaya niyetli olmadıklarını söyledi. Bu sezon 13 maçta kaleyi koruyan Mert, kırmızı kart cezası yüzünden ligin son üç maçında görev yapamamıştı.

ONUR ALKAN TAMAM

Buca’ya sezon başında transferin son gününde Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’dan gelen ve 1+1 sözleşme imzalanan orta saha oyuncusu Onur Alkan da takımda kaldı. Daha önce yapılan görüşmelerde transfer tekliflerini değerlendirdiği açıklanan 26 yaşındaki futbolcuyla önceki gün yapılan görüşmede her konuda anlaşıldı.

TEKLİF VAR HABER YOK

Transfer yasağı yüzünden mevcut kadroyu korumak isteyen Bucaspor yönetimi, sözleşmeleri bu ayın sonunda sona erecek oyunculardan Mehmet İncebacak ile Adil’e yeni bir teklifte bulundu. Yönetim, bir yıl daha opsiyonu bulunan Emre Özkan’la da temasa geçerken, üç oyuncudan da haber bekleniyor. Yönetim, daha önce Emre Toraman, İlyas, Şenol, Emin Aladağ, Murat ve Hasan ile görüşerek anlaşma sağlamış, Zafer Çevik ile yollar ayrılmıştı.

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir