BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da Kritik Kongre

Bucaspor’da eski başkan Çetin Kayışlı’nın aday olacağı genel kurul saat 18.00’de Buca Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu’nda yapılacak. Kongrede şirketleşme kararı alınacak…

Geçen sezon TFF 2. Lig’e veda edip 28 yıl sonra TFF 3. Lig’in yolunu tutan Bucaspor’da bugün çoğunluk aranmaksızın olağanüstü genel kurul yapılacak.

Buca Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Konferans Salonu’nda gerçekleşecek kongre saat 18.00’de başlayacak. Daha önce yaptığı açıklamada aday olmayacağını ifade eden eski başkan Çetin Kayışlı, Buca Belediyesi ve yönetimin desteği ile liste hazırlayacak. Kayışlı’nın tek liste ile gireceği kongrede başkan Ahmet Doğan ise adaylığını koymayacak.

ŞİRKETLEŞME KARARI

Çetin Kayışlı’nın listesinde mevcut yönetimde yer alan isimler de bulunacak. Sarı-lacivertliler ayrıca genel kurulda şirketleşme kararı alacak.

Divana dilekçe gönderilip, şirketleşme açık oylamaya sunulacak. Ardından başkanlık seçimine geçilecek.

Çetin Kayışlı, Bucaspor’da 2014-2015 sezonundan 2017 Mart ayına kadar başkanlık yapmıştı. Daha sonra koltuğu Ahmet Doğan’a devretmişti.

Bucaspor’da daha önce adaylığını açıklayan ancak Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’dan destek alamayan işadamı Okan Bulut da adaylıktan çekilmişti.

ABDULLAH SERBEST KALDI

bucaSPOR’da alacaklarını alamadığı gerekçesiyle kulübü federasyona şikayet eden Abdullah Balıkuv’un da alacaklarının ödenmediği ve serbest kaldığı öğrenildi.
Alacakları için federasyona giden Deniz’in süresi bugün dolacak. İbrahim Şirin’in süresinin çarşamba günü biteceği ifade edildi. İzmir ekibinde daha önce Uğurcan alacağı ödenmemesi üzerine serbest kalmıştı.

Kaynak: Yeni Asır

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir