BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da Korkunç Yönetim İddiası

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta kümede kalma mücadelesi veren Bucaspor’da dün gündemi sarsacak bir gelişme yaşandı. Bazı yöneticilerin takımın Bodrum’da kaldığı otele kadınlarla geldiği ve gece geç saatlere kadar eğlendiği bu durumun da futbolcuları olumsuz yönde etkilediği iddia edildi…

Sarı-lacivertli ekibin Bodrumspor’a deplasmanda 6-2 yenilmesinin ardından bir grup taraftar tesisleri basarken, bir grup taraftar da farklı yenilginin nedenlerini sorgulamak için Kaynaklar Tesisleri’ne giderek futbolcularla konuştu. Bucalı taraftarların BucaFanClub adlı internet sitesi, futbolculardan aldığı bilgiler üzerine 5 maddelik bir bildiri yayınladı. Bu bildiride futbolcular, bazı yöneticiler hakkında olay yaratan suçlamalarda bulundu.

Bildiride bazı yöneticilerin takımın Bodrum’da kaldığı otele kadınlarla geldiği ve gece geç saatlere kadar eğlendiği bu durumun da futbolcuları olumsuz yönde etkilediği iddia edildi. Bu iddiaların açığa çıkması ise camiayı ayağa kaldırdı. Sarı-lacivertli taraftarlar sosyal medya üzerinden yönetime ağır eleştirilerde bulundu.

İşte o bildiri

1- Mersin maçından kalan primlere kesik attılar.
2- Bodrum maçı ile ilgili prim açıklamadılar.
3- Yöneticiler bizimle aynı otelde kaldı ve bazı yönetciler kadınlarla geç saatlere kadar eğlendi.
4- Tesiste yemekte menüde hep makarna çıkıyor.
5- Konsantre olamıyoruz, dağıldık.

Önce yazdılar sonra sildiler

BucaFanClub adlı taraftar sitesi, resmi hesabında önce, Futbolcuların ağzından, “Yöneticiler bizimle aynı otelde kaldı ve bazı yöneticiler onlarla eğlendi” diye yazdı. Ancak bazı taraftarların “Rezil oluyoruz” eleştirileri üzerine site yetkileliri, 3. maddeyi silerek bu kısmı boş bırakarak 5 maddelik bildiriyi yeniden yayınladı.

Kaynak: Yeni Asır

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir