BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da İsyan Büyüyor

Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada kendisi dahil birçok taraftarın Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’ya yönelik yaptığı paylaşımlar nedeniyle aranarak karakola çağrıldıklarını duyurdu…

Geçtiğimiz günlerde Buca Belediye Başkan’ı Levent Piriştina’nın verdiği sözleri tutmaması gerekçesi ile sosyal medya hesaplarından gündem yaratarak paylaşımlarda bulunan Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş ve taraftarlar, Spor Şube tarafından aranarak emniyete çağırıldı. Yaşanan olayın üzerine kişisel hesaplarından paylaşımlarda bulunan Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş, taraftarlardan gelen özel mesajları paylaştı. Gelen mesajlarda taraftarlar, Başkan Aktaş’a Spor Şube tarafından aranarak karakola çağırıldığını belirtiyor. Taraftarların, bir süre sonra tekrardan aranarak gelmelerine gerek görülmediğini ve benzeri bir durumda emniyet tarafından bu isimler yeniden aranarak irtibata geçileceği bildiriliyor.

‘Piriştina’nın karşısındayız’

Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş’ın devam eden paylaşımlarında ise Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’nın vermiş olduğu sözlerini yerine getirmemesine yönelik oldu. Sarı lacivertli kulübün Başkanı Aktaş yaptığı paylaşımda, “Konu parti konusu değil. Seçimde hangisinin adayı kazanacak olursa olsun Buca halkının kararına saygı duyacağız. Ancak CHP’nin başkan adayı Levent Piriştina’nın karşısında duracağız. CHP, Buca’dan başka aday göstermesi halinde tarafsızlığımızı koruyacağız” ifadelerine yer verdi. Aynı zamanda yaklaşan yerel seçim öncesi parti ayırtmaksızın aday adaylarının da Bucaspor’un geleceği için projelerinin olup olmadığını merak ettiğini belirten Aktaş, “Aday adaylarının Bucaspor’a sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

Ben bu yola baş koydum!

Bucaspor sevdalısı olarak kulübün başına geçtiğini belirten Aktaş, ”Bucaspor’un içinde bulunduğu tablonun karanlık olduğu dönemde kulübü devraldım. Yapılması gerekenler çok zor değil. Yeter ki birliktelik sağlansın. Güvensizlik ortamı ortadan kalksın’‘ dedi.

Kaynak: Milliyet Gazetesi | Samet Adilak

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir