BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da Doğan ve Kayışlı’dan Çağrı

TFF 3’üncü Lig’de mücadele edecek Bucaspor’da 4-11 Haziran’da gerçekleşecek genel kurulda henüz başkan adayı çıkmaması camiada sıkıntı yarattı. İstifa eden Başkan Ahmet Doğan ve eski Başkan Çetin Kayışlı, camiaya çağrıda bulundu…

Tüm siyasi partilerin, belediyenin, iş adamlarının ve eski yönetimlerin kulüp etrafında birleşmesi gerektiğini ifade eden Ahmet Doğan, “Genel kurul kararı 11 gün önce alındı. Ancak kimse taşın altına elini koymadı. Ben kulübün kayyuma gitmemesi için yeniden aday olurum fakat tüm dinamiklerin harekete geçmesi gerekiyor. İlçemiz ve camiamız ortak bir aday üzerinde birleşmeli” dedi.

Ahmet Doğan, “Biz bu kulüp için mücadele edecek herkese desteğimizi veririz. Geç kalmadan yönetim oluşmalı ve sezon hazırlıkları başlamalı” şeklinde konuştu.

ÇETİN KAYIŞLI’DAN DA BENZER ÇAĞRI

Eski başkanlardan Çetin Kayışlı, sosyal medya hesabından camiaya seslendi. Yönetimin genel kurul kararı almasının ardından hiç kimsenin taşın altına elini koymak istemediğini belirten Kayışlı, “Kongre öncesi takımımızı büyük tehlikeler beklemektedir. 1 Haziran itibariyle alacakları için federasyona giden oyuncuların ödemeleri başlayacaktır. Bucaspor camiası olarak ortaklaşa bir başkan adayı çıkaralım. Herkesin benimseyeceği bir aday olsun. Yeni yönetime destek olalım. İş işten geçmeden, siyaset yapmadan bunları gerçekleştirelim. Ben varım ya siz” dedi.

Kaynak: Sondakika.Com

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir